ניוזים חמיםחדשותחולון

חולון: פעוט ננעל בשגגה ברכב, וחולץ בשלום על ידי מתנדבי ידידים • "מספק לראות את ההירתמות המהירה של כלל כוחות החירום"

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות פעוט כבן שלוש שנים שננעל בשגגה ברכב לעיני אביו, ברחוב יהושע רבינוביץ, בחולון

ירון הלוי ועופרי ארדוש, מתנדבי הסניף המקומי, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את הפעוט בשלום ובזריזות, וללא גרימת נזק לרכב.

ירון מספר: "יצאתי במהירות מעבודתי למקום האירוע, אך הדרך הייתה עמוסה. הבחנתי בשוטר בצד הדרך, הסברתי לו על המקרה, והוא סייע לי להגיע למקום בזריזות. עופרי וכוחות מד״א הגיעו ביחד איתנו למקום. הוצאתי את ערכת הפתיחה, ובשיתוף פעולה התגברנו על מנגנון נעילה מורכב וחילצנו את הילד במהירות. היה מספק מאוד לראות את ההירתמות והיעילות של כלל הכוחות בשעת צרה. האבא הודה לנו מאוד על הסיוע המהיר".

בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לאמץ כלל מפתח- קחו עמכם את מפתח הרכב תמיד • במקרה של נעילת דלת רכב יש ליצור קשר עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

קרדיט תיעוד : ידידים

דף הבית

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות