ניוזים חמיםחדשות

מצלמות הרחוב הובילו את השוטרים ללכוד תושב לוד שניסה לחסל גבר אחר בעיר, במסגרת סכסוך בין עבריינים

המשטרה עצרה תושב לוד, בשנות העשרים לחייו, בחשד לירי וניסיון חיסול של גבר אחר בלוד במסגרת סכסוך בין עבריינים והיום הוגש כנגדו כתב אישום בבית המשפט המחוזי בלוד

חוקרי היחידה ללוחמה בפשיעה בלוד, פתחו בחקירה לפני מספר שבועות בעקבות אירוע ירי כלפי אדם בעיר.

על פי כתב האישום, הנאשם זייף את לוחית זיהוי ברכבו בעת ביצוע העבירה, תיקל את רכב הקורבן תושב לוד בשנות העשרים לחייו ומטווח אפס ירה לעבר פלג גופו התחתון מספר יריות, גרם לו לחבלה חמורה ונמלט מהמקום.

בתוך כך, שוטרים שהגיעו למקום ביצעו מגוון פעולות חקירה, תוך הפעלת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ,עוד באותו יום עצרו השוטרים את הנאשם תושב לוד בשנות העשרים לחייו ומעצרו הוארך מעת לעת בבית המשפט, בהתאם לצורכי החקירה.

היום כאמור בתום החקירה ובהתאם לממצאיה, הוגש כתב אישום חמור בבית המשפט המחוזי בלוד כנגד הנאשם וכן בקשה להמשך מעצרו עד תום ההליכים.

 

צילום: דוברות המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות