ניוזים חמיםחדשות

לאחר חקירה מיוחדת, נתפסו 2 תושבי לוד שפרצו לדירת קשישה ברמלה, תקפו אותה ושדדו אותה

ניתן לפרסם: המשטרה עצרה כעת בתום חקירה סמויה ומואצת, שני תושבי לוד בחשד כי תקפו ושדדן לפני כשבוע קשישה בת 75 בדירתה ברמלה

 

שוטרי היחידה ללוחמה בפשיעה (היל”פ) של תחנת רמלה, ניהלו בשבוע האחרון חקירה מואצת, מיד עם קבלת הדיווח במוקד 100 בדבר חשד לשוד קשישה בדירתה בעיר בשעת לילה מאוחרת, כאשר למקום הגיעו מפקד התחנה, ראש היחידה ללוחמה בפשיעה, חוקר זירה טכנולוגית ורכז מודיעין של תחנת רמלה יחד עם חוקרי הזיהוי הפלילי, שאספו ממצאים בשטח.

בתוך כך, חוקרי המשטרה הפעילו אמצעים טכנולוגים שונים שברשות המשטרה, לצד תשאול עדים רבים, במטרה לחשוף את זהות המעורבים ומיצוי מלוא חומרת הדין עמם, בהתאם לחומרת האירוע, במישור הפלילי והמוסרי.

כאמור, עם התפתחות החקירה ובהתאם לממצאיה, עברה החקירה הסמויה כעת לשלב הגלוי, כאשר בלשי המשטרה של תחנת רמלה עצרו את שני החשודים – תושבי לוד ורמלה, בעת שהסתתרו בצפון הארץ.

בהתאם לצורכי החקירה, בכוונת המשטּרה להביא את החשודים מחר לדיון בבימ”ש השלום ראשל”צ, בבקשה להאריך את מעצרם

ממ”ז מרכז- ניצב אבי ביטון, הדגיש כי מדובר באירוע חמור וכל פגיעה בחסרי ישע יועלה לראש סדר העדיפויות המחוזי.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג’ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות