חדשותבת ים

עיריית בת ים באמצעות המחלקה לקהילה ומניעה מגייסת נשים העוסקות במקצועות היופי למלחמה בתופעה של אלימות כלפי נשים

המחלקה לקהילה ומניעה בחברה לתרבות, פנאי וספורט של עיריית בת ים פותחת הכשרה ייחודית לשומרות הסף- קוסמטיקאיות והעוסקות במקצועות היופי

עיריית בת ים באמצעות המחלקה לקהילה ומניעה מזמינה נשים העוסקות במקצועות היופי (קוסמטיקאיות, מעצבות ציפורניים ושיער וכו..) לסדנה בת 4 מפגשים שתעניק למשתתפות ידע בסוגי אלימות הקיימים, יכולות לזהות נפגעות אלימות ולהפנותן לסיוע תוך שימוש בתקשורת מקרבת, כמו כן הכרות עם גורמי הסיוע הרלוונטיים בעיר וקשר בלתי אמצעי אליהם.

מניעת תופעת האלימות נגד נשים מחייבת את כולנו להתגייס למיגור התופעה מקרבנו. המחלקה לקהילה ומניעה בחברה לתרבות, פנאי וספורט של עיריית בת ים פותחת הכשרה ייחודית לשומרות הסף- קוסמטיקאיות והעוסקות במקצועות היופי.

קוסמטיקאיות, מעצבות ציפורניים ושיער חשופות יותר מכל לתופעת האלימות במשפחה בשל האינטימיות באופי עיסוקן והעובדה שהן פוגשות נשים רבות מידי יום.

מודל “שומרי הסף” הוא מודל המכיר בידע המצוי בידי אנשים שונים בקהילה וכן בפוטנציאל הגלום ביכולתם להתערב ולמנוע התנהגויות סיכון.

להרשמה ופרטים ונוספים>> https://bit.ly/2ZbBxjD

מנכ”לית העירייה, יודפת אפק ארזי: “תוכנית ההכשרה החדשה הוא עוד נדבך בפעולות שאנחנו יוזמים למניעת אלימות כלפי נשים. אני קוראת לכל העוסקות במקצועות הרלוונטיים להצטרף ולקחת חלק פעיל במאבק נגד האלימות כלפי נשים. עיריית בת ים תמשיך לפתח מיזמים לטיפול בתופעה ותשקיע את המשאבים הנחוצים לכך.”

 

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות