ניוזים חמיםחדשותבת ים

עקב הביקוש הרב: עיריית בת-ים האריכה את מועד סיום הגשת הצעות למכרז פיתוח ושדרוג נכס ה-“המרפסת” בשבועיים. המטרה: מיצוב הטיילת העירונית כאזור מתפתח המשלב עסקים, פנאי ובידור המתאים לסביבה החופית

צביקה ברוט, ראש העיר: "פרסום המכרז נועד לקדם ולשפר את מתחם חוף לדוגמא, כחלק ממיצוב הטיילת העירונית כאזור מתפתח המשלב עסקים, פנאי ובידור המתאים לסביבה החופית. אזור עסקים המעניק חווית תושבי לתושבי העיר וגם מהווה מוקד תיירות אטרקטיבי".

עקב פניות והתעניינות רבה הוחלט להאריך את המכרז פיתוח ושדרוג נכס ה-“המרפסת” בעוד שבועיים. בחודש יוני עיריית בת ים, באמצעות החברה הכללית (חוף בת-ים ליזמות ופיתוח) פרסמה מכרז להכשרה, שכירות והפעלה של להכשרה והפעלה של נכס/מסעדת “המרפסת” בדרך בן גוריון (“חוף לדוגמא”)

בבת ים. במסגרת המכרז, תימסר זכות השכירות בנכס לידי מציע, אשר יפעיל במשך חמש שנים את המתחם כמתקן בריכה עירונית, ומלבד דמי השכרות יבצע עבודות שדרוג ופיתוח במקום. ההארכה היא ב 14 ימים במקום סיום ב 15.7.2021 תיסגר תיבת הצעות ב 29.7.2021. מדובר במכרז שמעורר עניין רב כיוון שנוגע לאחד מהנכסים המוכרים והמבוקשים באזור האסטרטגי ביותר של חוף הים של העיר בת ים.

טרם פרסום המכרז בחודש נובמבר, פרסמה העירייה, באמצעות החברה הכללית קול קורא לקבלת הצעות ורעיונות מהציבור בדגש על אדריכלים, מתכננים, מעצבים לשימושים ופעילויות שיערכו בנכס לאחר המכרז. בימים אלה שוקלים בעירייה מספר רעיונות שיהפכו את המתחם לחלק אינטגרלי מהטיילת, ולא כמתחם סגור שאינו מחובר לחוף, בדגש על מתן מענה לפעילויות לילדים כגון: מתחם שחיה, ג’ימבורי, פעילויות ים ועוד.

צביקה ברוט. צילום ניוזיםצביקה ברוט. צילום ניוזים

צביקה ברוט, ראש העיר: “כחלק ממדינות העירייה בראשותי חרתנו על דגלנו את קידום התיירות בעיר ופיתוח רצועת החוף. הפרויקט בא לקדם ולשפר את מתחם הבריחוף כחלק ממיצוב הטיילת העירונית כאזור מתפתח המשלב עסקים, פנאי ובידור המתאים לסביבה החופית, ומושך אליו תיירות, בצד הענקת החוויה לתושבי העיר.”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות