ניוזים חמיםחדשותניוזים חמים ברשת

4 צעירים מחיפה וחדרה נעצרו לאחר שהפיצו ברשת תמונות וסרטונים מיניים של מאות ילדות ונשים ברחבי הארץ, ללא ידיעתן והסכמתן

המשטרה עצרה לפנות בוקר בתום חקירה סמויה שניהלה ימ"ר ת"א, 4 חשודים מחיפה, חדרה וקיסריה, בהפצת תמונות וסרטוני עירום של מאות נשים ונערות ישראליות, באמצעות יישומון סלולארי ופלטפורמות ברשת

שוטרי מחלק הסייבר של משטרת ישראל בימ"ר ת"א ניהלו במהלך החודשים האחרונים חקירה סמויה, שהתמקדה בחשד להפצת תמונות וסרטונים מיניים של מאות נשים ונערות קטינות תושבות הארץ, באמצעות אפליקציות סלולאריות ורשתות חברתיות, ללא ידיעתן או הסכמתן של המצולמות.

בתוך כך, חוקרי מחלק הסייבר במשטרה בליווי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה ניהלו מעקב ואיסוף ראיות ברשת כנגד "מקורות ההפצה", לשם הבאתם לדין, תוך הפעלת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, לרבות חדירה אל יישומון הטלגרם והדיסקורד, באופן המתגבר על אנונימיות הרשת ומגבלות האבטחה.

כאמור, במהלך החקירה הסמויה הצליחו חוקרי המשטרה למפות את הקבוצות הפנימיות ברשת, שכללו אלפי משתתפים, ולהתחקות אחר זהות המפיצים, כאשר הבוקר עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, הגיעו שוטרי מחוז ת"א אל בתיהם של 4 החשודים- תושבי חיפה, חדרה וקיסריה כבני 20 ועצרו אותם לחקירה, לצד תפיסת מחשבים, התקני אחסון וראיות נוספות .

משטרת ישראל מבצעת כל העת פעולות חקירה ואיסוף ראיות במרחב הרשתי, תוך הטלת כלים טכנולוגים מגוונים, במטרה לחשוף ולאתר את זהות מבצעי העבירות, בדגש על אלה החודרים בבוטות לפרטיותן של נשים ופוגעים אנושות בחייהן תוך חשיפתן באופן משפיל לעיני כל.

בהתאם לממצאי החקירה וצורכיה, תבקש המשטרה היום את הארכת מעצרם של החשודים בבית משפט השלום בתל אביב.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג'ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות