ניוזים חמיםחדשות

בצעד יוצא דופן המשטרה סגרה דירת מגורים ברחוב אילת בחולון בה נמצאו שב”חים עובדים בשיפוץ, שאף לנו בה

המשטרה סגרה בצו מנהלתי דירה ברחוב אילת בחולון לאחר שהועסקו בה בשיפוץ המקום פועלים שהם שוהים בלתי חוקיים

משטרת ישראל הוציאה אמש בתום בחינה מקצועית, צו סגירה מנהלי למשך 10 ימים לדירה ברחוב אילת בחולון, לאחר ששוטרי מרחב אילון חשפו בה עובדי בניין שהועסקו בשיפוץ ללא אישור שהיה ועבודה כנדרש.

כאמור, לפני כשבועיים איתרו שוטרי מרחב איילון בדירה ארבעה שוהים בילתי חוקיים אשר הועסקו בעבודות שיפוץ במקום ואף לנו שם מבלי שהיו להם אישורי כניסה לישראל, או עבודה בתחומה. בתום בחינת ממצאי החקירה הוחלט על נקיטת הליך רישוי לצד הטיפול במישור הפלילי.

אמש הורתה המשטרה על הפסקת העבודות במקום וסגירת הדירה לאלתר למשך עשרה ימים וזאת בצו מפקד מחוז ת”א עקב כך שהמקום שימש ועלול לשמש לביצוע עבירה על חוק הכניסה לישראל.

במשטרה מסרו: “משטרת ישראל תמשיך במאבקה בכל גורם המסייע להגעה ולשהיית שוהים בלתי חוקיים בשטח מדינת ישראל, בדגש על מסיעים, מלינים ומעסיקים; ותבצע שימוש בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת למצות את הדין עם העבריינים”.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג’ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות