ניוזים חמיםחדשות

איך קורה שגבר גלמוד בן 40 בלבד שוכב מת שבועות בדירתו ברחוב רוטשילד המרכזי בראשל”צ ואיש מבין השכנים או אחרים לא דורש בשלומו?

מקרה מזעזע בראשון לציון, גבר גלמוד בן 40 בלבד, נמצא מוטל בביתו ברחוב רוטשילד במרכז ראשון לציון במצב ריקבון מתקדם מספר שבועות לאחר מותו. איש לא דרש שבועות בשלומו, גם לא השכנים שהרגישו בריח הרע מהדירה

מקרה הרביעי השבוע שמתנדבי זק״א טיפלו בגופות אנשים גלמודים שנמצאו מוטלים בביתם זמן רב לאחר מותם.

סמוך לשעה 20:00 אמש התקבל דיווח במוקד זק״א על גופה שנמצאה במצב ריקבון מתקדם ברחוב רוטשילד במרכז ראשון לציון.

משה גמרו מפקד זק״א מחוז מרכז שטיפל בזירה: ״מדובר בגבר גלמוד כבן 40 שגר וחי לבדו שנמצא מוטל בביתו במצב ריקבון מתקדם, השכנים במקום סיפרו שראו אותו פעם אחרונה לפני מספר שבועות. קרוב משפחה שחשש לחייו הגיע לדירה לבדוק בשלומו ובגלל הריח הנוראי הזעיק את המשטרה שפרצו לדירה ומצאו את גופת המנוח במצב של איבוד צלם אנוש. מקרה מזעזע וכואב.

״מתנדבי זק״א שפלה טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה, גופת המנוח הועברה למכון באבו כביר להמשך בדיקה וזיהוי. נסיבות האירוע נחקרות על ידי המשטרה״.

בזק”א מבקשין: “שימו לב לשכנים הערירים והגלמודים, בדקו בשלומם פעם ביום ודווחו לרשיות הרווחה, יחד נציל חיים”.

צילום: דוברות זק״א
ללא תשלום.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות