חדשות

איך בדיקה אקראית של אופנוע בפארק הירקון הובילה לתפיסת שודד סדרתי של עובדים זרים?

הבוקר תוגש הצהרת תובע נגד חשוד תושב חולון בביצוע שוד מזוין של נתין זר בתל אביב. בבדיקה שנעשתה התגלה כי זה לא המקרה הראשון, והכל בגלל לוחית זיהוי מקופלת

במהלך פעילות מבצעית של המשטרה ב־26 ביוני נגד תופעת אירועי אלימות ועבירות רכוש, הבחין שוטר בפארק הירקון בזוג הרוכב על גבי אופנוע עם לוחית זיהוי מקופלת. השוטר הורה לנהג לעצור ותוך כדי תשאול ובדיקה התברר כי ברשות הנהג, טלפון נייד שמקורו באירוע שוד מזוין שארע לפני כמה ימים.
החשוד נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה. מעדויות שהצליחה המשטרה לאסוף עולה כי יומיים קודם לכן, בשעות הלילה, בסמוך לחוף הילטון בתל אביב אירע שוד מזוין של עובר אורח.
שני חשודים פגשו בנתין זר ברחוב, דרשו ממנו להוציא את תכולת הכיסים ואז אחד החשודים היכה את הקורבן (בשנות השלושים לחייו) בראשו באמצעות בקבוק זכוכית ושדדו ממנו את הנייד שהיה ברשותו, קורקינט חשמלי וכסף מזומן. הקורבן שנפצע בראשו פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים.
במהלך החקירה עלה חשד כי החשוד מעורב באירוע שוד אחר של נתין זר שארע ב־23 בחודש סמוך לחצות בפארק הירקון בתל אביב גם שם הוכה הנתין הזר בראשו באמצעות קסדת אופנוע, ונשדד ממנו הנייד שלו.
מעצרו של החשוד תושב חולון יליד 1971 הוארך והבוקר תוגש נגדו הצהרת תובע בגין חשד לשוד מזוין.

צילום: אילוסטרציה

תגיות
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close