חדשות

צפו בלעדי: סרטון הלייב שראש עיריית ר”ג כרמל שאמה הכהן מיהר להסתיר מהתושבים. ולמה דוברת העירייה בפאניקה משיחה שקיבלה מחדשות 12?

כבר למעלה משבוע ימים ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, מפנה אצבע מאשימה לעיר השכנה- בני ברק, בטענה שבשל סירוב תושבי העיר להישמע להוראות משרד הבריאות ובשל הגעתם לעיר רמת-גן, בעירו נרשם שיעור הידבקות גבוה במיוחד של 24 אחוז.

אלא שכפי שפרסמנו ב”ניוזים מרכז” ברחובות רמת גן עצמה נרשמת תנועה של אזרחים ערה במיוחד, גם ברחוב ביאליק שבו נמצא בניין העירייה, ואלו תושבי רמת גן חילוניים. אלא שכרמל שאמה הכהן העדיף להעלים עין מתופעה זו ודבק בנרטיב כי בני ברק היא זו שאשמה בשיעור ההדבקה בעירו.

ביום חמישי האחרון, כרמל שאמה הכהן ליווה את הזמר רגב הוד במסע הופעות על גבי רכב ברחבי השכונות ברמת גן. אלא שאז קרה משהו. בעו שאמה הכהן ודוברת העירייה, לבנת נזרי, מיהרו להעלות שידור לייב בפייסבוק של שאמה הכהן והעירייה, כדי להראות איך ראש העיר דואג לתושביו להעלות את המורל, לפתע השידור נעלם ואף נמחק מהרשת.

מדוע? מה קרה? “ניוזים מרכז” הצליח לשים ידיו על אותם צילומים שעיריית רמת גן העדיפה להעלים ולא להראות לתושביה. בצילומים בשכונת רמת חן בתחילה, נראה ראש העיר עומד מהצד בהופעת רגב הוד, כשמסביב מתחילים להתקהל עוד ועוד תושבים ורכבים, כל זאת בהפרה בוטה של הוראות משרד הבריאות. כרמל שאמה הכהן נושא דברים, כשהוא מרוחק מהמשאית ומבקש: “בואו נראה דוגמא כמו שהראינו כל הזמן לערים אחרות”. אלא שכל ההופעה יצרה התקהלות, שמראה ששוב עיריית רמת גן מדברת ומבקרת עיריות אחרות ומצד שני היא עצמה מתעלמת מהפרת הוראות.

התוצאה: השידור בלייב נעצר והצילומים נמחקו מדפי הפייסבוק של שאמה הכהן והעירייה.

בסרטונים אחרים, נשמעת דוברת העירייה לבנת נזרי כשהיא צורחת על המצלמים מטעם העירייה ודורשת שיפסיקו לצלם אותה כאילו היא נמצאת בשטח ואף צורחת: “אתם מבינים שקיבלתי עכשיו טלפון מעמליה דואק מהחדשות?”.

אז בעיריית רמת גן, כפי שעשו לא פעם, במקום להודות בטעות ובהתנהלות לא ראויה- הם ממהרים למחוק כל עדות לכך.

דוברת עיריית רמת גן, לבנת נזרי מבקשת להפסיק את הצילום ונלחצת משיחת טלפון מעמליה דואק חדשות 12
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות