סליידר ראשיחדשות

צפו-תושבים בר”ג: “בזמן שכרמל שאמה מאשים את בני ברק בהדבקה גם כאן, הפארקים ואפילו רחוב העירייה מלא באנשים שמפרים את ההגבלות, איפה הוא לאכוף את זה?”

בזמן שראש עיריית ר"ג מאשים את בני ברק בכך שגם היום נרשמה עלייה מדאיגה במספר הנדבקים בעיר רמת גן, תושבים בר"ג תיעדו: "תושבים ברמת גן מסתובבים ומטיילים חופשי ברחובות, אפילו מתחת לעירייה בביאליק, ואף אחד לא מעיר להם. פארקים כמו במרום נווה מפוצצים בילדים. שראש העיר ידאג קודם לאכוף בעיר שלו את ההוראות ואז ידאג למה שעושים אחרים"

בימים האחרונים ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, מפנה אצבע מאשימה לממשלת ישראל ולעיריית בני ברק, על כך שרמת ההדבקה בעיר רמת גן מגיעה לשיעור של 24 אחוז- שיעור גבוה במיוחד, זאת בגלל שלטענתו לא מטילים סגר מוחלט על בני ברק ותושבי העיר השכנה הם אלו שמגיעים לרמת גן ומפיצים את הוירוס ברחבי העיר רמת גן.

שאמה הכהן אף הגדיל לעשות ופנה לבג”ץ בעתירה נגד עיריית בני ברק והממשלה ודרש להטיל סגר.

היום הגיעו נתונים מדאיגים לגבי עלייה של 24 אחוז במספר הנדבקים בנגיף הקורונה בעיר רמת גן. אלא שבעוד שאמה הכהן ממשיך להפנות אצבע מאשימה לבני ברק, תושבים ברמת גן פנו אמש למערכת “ניוזים מרכז” וסיפרו על כך שבפארקים ברחבי העיר ובעיקר ברחובות מרכזיים, יש תנועה ערה של תושבים שמפירים באופן בוטה את ההוראות ומטיילים בפארקים וברחובות.

רועי, תושב שכונת מרום נווה סיפר: “יש פארק שכונתי כאן. הם הרשו לבעלי כלבים ולמתגוררים קרוב להגיע לשם לזמן קצר. אתמול הפארק היה מלא בילדים משחקים”.

שרון ששבה אמש מעבודה חיונית שהיא עובדת בה נדהמה לראות את רחובות הרצל וביאליק- מתחת לבניין העירייה, מלאים באנשים וילדים (כפי שניתן לראות מהתיעוד), מסתובבים ומטיילים על אופניים או משוטטים בהחלט רחוק מה-100 מ’ המותרים. “אני קוראת את הדברים שכותב ראש העיר שלנו בפייסבוקים ונדהמתי לראות שברחוב מתחת לעירייה אנשים הסתובבו שם על אופניים, הלכו כאילו זה יום רגיל. שראש העיר ידאג לכך שהתושבים שלו ישארו בבית לפני שהוא מאשים אחרים”.

Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close