חדשות

פחד בבית אבות “משען” בחולון. חשש להתפרצות הקורונה במקום. הדיירים מאשימים: “ההנהלה הסתירה שיש עובדים שחלו וחשפה אותנו לסכנה”

האם נגיף הקורונה התפרץ עתה בבית אבות "משען" בחולון? מכך חוששים דיירי המקום שטוענים: "ההנהלה שיקרה והסתירה מאיתנו שכבר לפני ימים התגלה עובד חולה"

אחרי שלמעלה מ-12 דיירים ועובדי בית האבות משען בבאר שבע נדבקו בנגיף הקורונה, כששני דיירים נפטרו כתוצאה מכך, ולאחר שהתברר כי שתי מטופלות ועובדת במוסד הסיעודי “בית בלב” בבת-ים, אף הן התגלו כחולות היום – עתה עולה חשש שיש התפרצות בבית האבות משען בחולון.

אלא שעתה הרוחות סוערות בקרב הדיירים ובני משפחתם, הטוענים כי הנהלת המקום הסתירה מהם כי עובד במקום נמצא חולה והואילה לספר להם, רק לאחר שעובדת אחרת שהייתה במגע עם דיירים, התגלתה אף היא כחולה.

כבר לפני מספר ימים, עובד בבית האבות “משען” חולון, שמתפקד כמחסנאי בבית האבות, פיתח תסמינים של חום ושיעול ונבדק.

כבר בסוף השבוע האחרון, הוא קיבל תשובה חיובית לפיה הוא נשא של הנגיף. בתחילת השבוע חלה התדרדרות במצבו והוא אושפז בבית החולים וולפסון.
עם זאת, לפי הדיירים ומשפחותיהם עד אתמול, ההנהלה לא טרחה להודיע להם על כך.

קשישים במקום טוענים: “ההנהלה שיקרה ומרמה אותנו. הם סיפרו סיפורים, שהם הודיעו למשפחות שלנו. זה לא קרה ולא היה”.

הבוקר הנהלת המוסד עידכנה את הקשישים כי נחשפה עוד עובדת שחלתה בקורונה ובאה במגע עם דיירים. שני קשישים שנחשפו לעובדת שחלתה נשלחו לבידוד. הדיירים דורשים לבצע לכולם בדיקות.

מהנהלת בית האבות “משען” נמסר בתגובה: “הנהלת בית הדיור המוגן של משען בחולון הודיעה אתמול למשפחות הדיירים על העובדה שעובד מחסן חלה בקורונה. בני המשפחה נתבקשו ליידע את קרוביהם המתגוררים אצלנו על מנת לא ליצור פאניקה. בשגרה אוספים את הדיירים על מנת לעדכנם בנושאים שונים, אך בשל צו השעה, לא ניתן לקיים אסיפה ולכן נבחרה דרך פעולה זאת”.

 

Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close