ניוזים חמיםחדשות

תושבים בר”ג: “העירייה מנצלת את מצוקת החניה בעיר ואת העובדה שכולנו בבית ושולחת פקחים לרשום דוחות ולעשות קופה על משפחות שכבר במצוקה כלכלית”

עיריות רבות הודיעו כי הורו למחלקת הפיקוח שלהם “להוריד רגל מהגז” ולהימנע ממתן דוחות חניה לאנשים, זאת לאור העובדה שעקב המצב והכמעט סגר מוחלט שהוטל על כל תושבי המדינה, החניות במקומות המגורים תפוסים לגמרי ובערים רבות ובאזורים שונים – בהם גם ביום רגיל הייתה מצוקת חניה, יש עתה מצוקה אף גדולה יותר. רבים נאלצים לחנות במקומות של סימון אדום-לבן, בשל העובדה שאנשים לא יוצאים לעבודה וכך נותרת מצוקת חניה חריפה יותר.

העיר רמת גן, בשכונות רבות שלה סובלת ממצוקת חניה חריפה ביותר- לנוכח הכבישים הישנים ולנוכח עבודות תמ”א שונות. אלא שנראה שהמצב לא מרפה את ידי עיריית רמת גן ופקחיה, שבכל שעות היום, כך לפי התושבים, לא מרפים וממשיכים לרשום דו”חות.

אורי, תושב ברחוב השתיל ברמת גן גילה שב-07.40 בבוקר מיהרו פקחי העירייה לשים דו”ח על רכבו. הסיבה: אורי חנה באדום-לבן ליד ביתו שם יש מצוקת חניה גם ביום כתיקונו. אורי מספר: “לא מצליח להבין אפילו בימים רגילים יש מצוקת חניה בר׳ג כל שכן בימים של הסגר שרובם נשארים בבית והחניות עמוסות. מצד אחד ההנחיה לא לצאת אז מה בוער לפקח אבל אלי ולשולחיו ב-07.42 בבוקר להדביק דו”ח של 250 שקל על חניה באדום לבן. אנחנו גם ככה לפני קריסה מנסים לשרוד אז אתם עיריית ר׳ג שולחת פקחים להקשות עלינו?”.

תושבים מספרים: “גם ברחובות ללא מוצא שלא מפריעים לאף אחד, מחלקים דוחות. למה העירייה לא מתחשבת במצב ולא מבינה שאת מצוקת החניה היא עצמה יצרה ולא פתרה אותה. ועכשיו הם מנצלים את העובדה שכולנו במצוקה ואין לנו איפה להחנות”.

אורית משכונת החרוזים מספרת: “ירדנו אחרי כמה ימים מהבית ומצאנו שעיריית רמת גן החליטה לעזור לי ולבעלי שהוצאנו לחל”ת שנינו- היא נתנה לנו דו”ח של 250 שקל. גם ככה אנחנו מנסים להחזיק בשיניים עם התקופה הזאת וחוסר הוודאות. אז באמת תודה. במקום לפזר כל מיני הודעות של ראש העיר כרמל שאמה הכהן שהוא הולך לבקר בספארי ומצלם לנו תמונות של קרנפים משם, שידאג לתושבים לפני בעלי החיים בעירו”.

פנינו לתגובת עיריית רמת גן שבחרה לא להגיב.

 

 

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות