חדשות

בשעות האחרונות עוד 3 קורבנות של הקורונה בישראל: עלה לשמונה מספר הקורבנות: בת 91 נפטרה ב”וולפסון”, בן 83 ב”מעייני הישועה” ועוד נפטר ב”הדסה עין כרם”

ניין קורבנות הקורונה בישראל עלה לשמונה קורבנות כשהיום נפטרו שלושה חולים:

קשישה בת 91, שהייתה במצב אנוש והייתה מונשמת ומורדמת בבית החולים “וולפסון” במשך מספר ימים. ביתה היא אחות בבית החולים ויש חשש שהיא נדבקה מהבת.

לפני זמן קצר נמסר כי עוד חולה, קשיש בן 83, שהיה מאושפז ב”מעייני הישועה בבני -ברק נפטר אף הוא מקורונה, לאחר במשך עשרה ימים היה במצב קשה. בנוסף נודע כי בבית החולים “הדסה עין כרם” בירושלים נפטר חולה נוסף, שעדיין אין פרטים לגביו.

מבית החולים וולפסון נמסר כי האישה שמתה אושפזה במצב אנוש, הורדמה והונשמה: “צוות המחלקה נלחם על חייה בכל אמצעי במשך ימים ולילות ארוכים, במסירות ובדבקות רבה. אנו משתתפים בצערם של בני המשפחה, שנמסרה להם הודעה בנושא. צוות העובדים הסוציאליים המסור שלנו משוחח עם בני המשפחה ומעניק להם מעטפת של סיוע רגשי”.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות