בריאותבת ים

ראש עיריית בת ים צביקה ברוט קיים ישיבת הערכת מצב מיוחדת בעירייה בנושא הקורונה. “עלינו להיות ערוכים לכל תרחיש ונדע לספק מענה לתושבים״

ראש העירייה צביקה ברוט ומנכ”לית העירייה יודפת אפק-ארזי קיימו ישיבה מיוחדת שעסקה בהיערכות עיריית בת-ים לתרחישים השונים, העלולים להתקיים בשל התפשטות נגיף הקורונה.
ברוט הדגיש בפני המשתתפים כי הוא מצוי בקשר הדוק עם הגורמים הבכירים במשרד הבריאות ובמשרד ראש הממשלה, וכי העירייה פועלת בהתאם להנחיית הגורמים המוסמכים. ברוט הנחה את הסמנכ”לים ומנהלי האגפים להיערך לתרחישים השונים, בתחומי החינוך, הרווחה, הביטחון והתפעול. ברוט ציין כי בימים האחרונים נפוצות הודעות פייק המועברות ברשתות החברתיות ולכן על כולם להסתמך אך ורק על הגורמים המקצועיים ולא להפיץ ידיעות שאינן מבוססות.
בתוך כך, עיריית בת-ים עוקבת אחר התפשטות נגיף הקורונה ונערכת לכלל התרחישים האפשריים. כל גורמי המקצוע בעירייה הונחו להיערך לכל תרחיש ולוודא כי בת-ים תהיה במוכנות גבוהה במקרה הצורך.
״אין מקום לבהלה ויש לנהוג בסבלנות ובאורח רוח. אנו קוראים לתושבים להמשיך לפעול על פי הנחיות משרד הבריאות ולהקפיד עליהן באופן מלא. במקביל אנו ערוכים לכל תרחיש ונדע לתת מענה לכל אפשרות״.
לכל שאלה, יש לפנות למוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או למוקד העירוני בטלפון 107.
https://govextra.gov.il/ministry-of-health/corona/corona-virus/

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close