חדשות

צפו: בעיריית ר”ג הכריזו על מהפכה באוכל לילדי הצהרונים ב”בית עמנואל”. במציאות: “הילדים חוזרים רעבים, כי האוכל לא ראוי למאכל אדם”

ראשי עיריית רמת גן, כבר עם היבחרם לתפקיד לפני יותר משנה- בראשם ראש העיר כרמל שאמה הכהן וממלא מקומו, ליעד אילני הממונה בין היתר על מפעל “בית עמנואל” הצהירו כי הם הולכים לשנות מהפכה בצהרונים שמנוהלים על ידי “בית עמנואל” של עיריית ר”ג. הם שמו דגש כי המהפכה תהיה בעיקר בארוחות המוגשות לילדי הצהרונים של ,בית עמנואל”.

בתחילת השנה, גם אילני וגם שאמה הכהן סיפרו על האוכל המשופר ועל ההסעדה הבריאה לילדים ואף הכריזו על כך שמארוחות המוגשות בצלחות וכלים חד פעמיים, יהיה מעבר לכלי אוכל רגילים… אז אמרו.

הורי ילדי הצהרונים מוצאים את עצמם חסרי אונים- כשילדיהם שבים הביתה אחרי הצהרון ואחרי שעות ארוכות, רעבים. הסיבה: האוכל המוגש (כפי שניתן לראות בתמונות) לדבריהם לא ראוי למאכל אדם.

שירי בלום, אמא לילדה בצהרון “בית עמנואל” בבית ספר מכל”ל בעיר, לא יכלה לשאת את זה יותר ופרסמה פוסט עם תמונות בהן נראה האוכל הירוד, התנאים הירודים בו הוא מוגש לילדים וכתבה:

“איך נראה האוכל? דוחה, נכון? זה ה”אוכל” שהילדים שלנו מקבלים כל יום בצהרון של מפעלי בית עמנואל בביה”ס מכל”ל ברמת גן. דיברנו ודיברנו, נפגשנו, שלחנו מיילים, הבטחות רצות באוויר כבר כמה שבועות, ובפועל- מרעיבים את הילדים שלנו. אני והורים אחרים טעמנו את האוכל. זה בלתי אכיל בעליל. זה באמת דוחה ברמות שאוכל של בתי חולים גורמה ליד זה. זה גם לא נראה כמו אוכל. הילדים של כולנו חוזרים מורעבים כל יום הביתה. הבטחות הבטחות הבטחות, וה”אוכל” נשאר אותו הדבר. העיקר, את ה-800 שקל לחודש הם יודעים לגבות. עצוב לי שאני יוצאת לעבוד, במחיר של להרעיב את הילדה שלי כל יום מחדש”.

אחת האמהות, ליה, מספרת: “כבר שנתיים ברציפות שהבת שלי מתלוננת ומתחננת להביא אוכל מהבית כי לא טעים לה, כי עושה לה כאב בטן, כי האוכל לא נראה טוב, כי אין מספיק אוכל והחלוקה קמצנית בטירוף. גועל נפש על זה שהרמה נחותה ואני לא מבינה למה פעם אחר פעם נתקעים עם חברת קייטרינג ברמה שכזו?”.

הורים אחרים תוהים: “איפה ההצגה שכרמל וליעד אילני טועמים מהאוכל ומצטלמים עם אוכל שהם הגדירו גורמה? איפה זה ובין המציאות?”.

למרות פניות שונות לתגובת עיריית רמת גן, עד עתה לא התקבלה כל תגובה מעיריית רמת גן. אם וכאשר תתקבל, נביא אותה במלואה.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות