חדשות

ה”סבבוס” חוזר לפעול מהיום בסילבסטר בר”ג. למערך הקיים יתווספו היסעים למשחקי ספורט ולטיולים באר.

כפי שאמר והבטיח, ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן משיב מהיום ערב ראש השנה האזרחית החדשה את מערך ההיסעים החינמיים “הסבבוס”.

מערך הסבבוס ישוב לפעילות מלאה ויכלול מלבד לקו הסבבוס הרגיל, שני קווים נוספים, ‘סבבוס אליפות’ ו-‘סבבוס בונוס’. בישיבת התקציב לשנת 2020, התקבלה ההחלטה כי מערך הסבבוס יתוקצב בסכום של 2.5 מלש”ח שיכלול את תפעול מערך ההיסעים.
לראשונה ובאופן חד פעמי באמצע השבוע, יפעל בערב השנה האזרחית החדשה מערך ההסעות של רמת-גן ויוביל את תושבי העיר ישירות למוקדי הבילוי. החל מיום שישי, 4.1.20 ישוב לפעול שירות הסבבוס גם בסופי השבוע וללא עלות, ישירות למרכזי הבילוי בעיר, לספארי, לפארק הלאומי, לפעילויות החינם למשפחות בבורסה כיכר שניצר, לשבת תרבות בתיאטרון רמת-גן, לבית חולים שיבא, לים, לנמל תל אביב ולשלל מוקדי הבילוי בתל אביב.
מערך הסבבוס ישוב לפעילות מלאה ויכלול מלבד לקו הסבבוס הרגיל, שני קווים נוספים, ‘סבבוס אליפות’ ו-‘סבבוס בונוס’. מערך ‘סבבוס אליפות’, יעניק פתרון תחבורתי חינמי לתושבי העיר שידם אינם משגת להגיע לאירועי ספורט מרוחקים בשבת. ‘סבבוס בונוס’, יאפשר פעם חודש, הזדמנות לתושבי העיר ומשפחותיהם, לטייל בצורה נוחה עם הסעה מסודרת באתרים תיירותיים בצפון ובדרום הארץ.
רעיון ‘הסבבוס’, מייצג את העיקרון של קבלת הזכות של כל אדם להיות שונה ולחיות לפי צו מצפונו. הסובלנות אינה דורשת הסכמה או תמימות דעים, אן היא מציעה מנגנון המאפשר לכלל תושבי רמת-גן, חופש בחירה בדעות ובאורח החיים.
ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: “בקיץ האחרון הפיילוט של הסבבוס פרץ דרך בהצלחה לשירותי תחבורה בסופ”ש לכל גוש דן והשבוע הוא חוזר לפעול באופן קבוע והוא הולך לחדש ולרגש עם הסבבוס אליפות לאירועי ספורט והסבבוס בונוס לאתרי תיירות ונופש בכל רחבי ישראל”.

 

Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close