חדשות

סיכום השריפה בביאליק ר”ג. כרמל שאמה: “העירייה הייתה ערוכה, כולנו כאן, מטפלים בתושבים ביחס אישי, קודם נבטיח שכולם בריאים ושלמים ואחר כך נבדוק הכל”

סיכום לשריפה בביאליק, רמת גן: חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי”ח 8 נפגעים במצב קל שסובלים משאיפת עשן וחבלות קלות, מהם איכילוב,בלינסון, ושיבא בתל השומר. בשלב זה לא ידוע על נפגעים נוספים. כוחות מד”א נמצאים בזירה וערוכים להעניק טיפול רפואי במידת הצורך.

כרמל שאמה, ראש עיריית רמת גן: “העירייה ערוכה לזה, התגובה הייתה מהירה, כולנו פה גם סגניי גם ממלא מקומי. אחרי זה נחקור מה קרה, קודם נבטיח שכולם בריאים ושלמים.”

סיכום השריפה ברמת גן. צילום ניוזים מרכז

חובש בכיר במד”א, ליפא הירש, סיפר: ״מדובר בשריפה בקומות העליונות של בניין מגורים. לוחמי האש חילצו אלינו בעזרת מנופים שישה נפגעים, כולם במצב קל עם סימני שאיפת עשן, הענקנו להם טיפול רפואי ופינינו אותם לבתי החולים. בנוסף אנו ערוכים במקום להענקת טיפול רפואי לנפגעים נוספים במידה ויאותרו״.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות