‘שנות השמונים’ משיקה עונה חמישית עם שלל כוכבים והפתעה ענקית

יוצרי וכוכבי הסדרה, ידוענים וחברים רבים הוזמנו לאולם בבית ליסין לצפות ראשונים בשני פרקים של סדרת הקאלט שנבחרה לאהובה בכל הזמנים

שמונה בערב, אולם בית ליסין עמוס מפה לפה בעשרות כוכבי סדרת שנות השמונים, ביניהם הרצל טובי או חלבי העבריין בשבילכם, אריק משעלי הספר החלקלק, מירי בוהדנה היפה, אוולין הגואל האימא, יגאל עדיקא השכן, צחי לב הדוד, אבי טולדנו האח, מנדל הרומני- החקיין והבדרן יוסי וידר שהגיע עם האישה שאיתו דבורית וידר, מוטי בן ישי הלא הוא רבי מאיר, ירון לוי סבאג- פיטוסי החמוד, קובי וקנין, דניאל אסייג שבנוסף למשחק התכבד גם בכתיבת חמישה פרקים לעונה הנ”ל ועוד רבים וטובים… היוצרים, התסריטאי מני אסייג, כוכב הסדרה שלום אסייג ובמאי הסדרה קובי חביה, התקבלו באהבה ענקית וזכו לחיבוק אוהב מקברניטי רשת, זכיינית ערוץ 13 בו משודרת הסדרה, מה שבתקווה מבטיח עונה שישית של הסדרה… וכמובן, איך אפשר בלי לירן חולצה אפורה שהגיע מחיפה להשקה והצטלם עם כל הכוכבים ואף זכה לכבוד כשהוזכר מעל הבמה על ידי מני אסייג בנאום התודה שלו….

מני אסייג וצחי לב. צילום ניוזיםמני אסייג וצחי לב. צילום ניוזים
דניאל אסייג. צילום ניוזיםדניאל אסייג. צילום ניוזים

ארבע מאות המוזמנים זכו להיפגש עם הכוכבים, לאכול מטעמים, לשתות יין אדום ולצפות בשני הפרקים הראשונים של הסדרה על מסך ענק. מפרצי הצחוקים וממחיאות הכפיים בסוף כל פרק ניתן להבין שהעונה החמישית מצחיקה מאוד ועולה על כל הציפיות.

שנות השמונים חוגגים עונה חמישית. צילום ניוזיםשנות השמונים חוגגים עונה חמישית. צילום ניוזים
הרצל טובי. צילום ניוזיםהרצל טובי. צילום ניוזים
קובי וקנין. צילום ניוזיםקובי וקנין. צילום ניוזים

ואיך אפשר לסיים בלי ההפתעה. העונה החמישית עולה במוצ”ש הקרוב ותימשך לאורך החורף ואז, בקיץ הבא עלינו לטובה, יעלה על המסכים הגדולים בבתי הקולנוע ברחבי הארץ, הפיצ’ר של ‘שנות השמונים’ לאחר שההפקה זכתה לתמיכת הקהל, מפיקים וקופות כרטיסים. אז יש למה לחכות בקיץ הקרוב.

שלום אסייג ו....לירן חולצה אפורה. צילום ניוזיםשלום אסייג ו....לירן חולצה אפורה. צילום ניוזים
אריק משעלי. צילום ניוזיםאריק משעלי. צילום ניוזים

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close