חינוך

הפרויקט החינוכי של אגודת הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה: “סטודנט למען סטודנט”

פרויקט “סטודנט למען סטודנט” הינו פרויקט חונכות חדש, שבמסגרתו יקבלו סטודנטים חדשים בקורס סיוע מסטודנטים שסיימו את הקורס בהצלחה בסמסטרים קודמים. סטודנטים-מנחים שישתתפו בפרויקט יזכו במלגה בשווי קורס אקדמי בהנחיה רגילה באו”פ בעבור כ-30 שעות, ובכך יתנסו בהדרכה וליווי הסטודנטים, מה שיכול לשמש אותם בקריירה עתידית ולתת להם הזדמנות לתרום לקהילת הסטודנטים של האו”פ.

סטודנטים-חניכים ייהנו במסגרת הפרויקט מעזרה, טיפים וניסיונו של הסטודנט-המנחה בקורס הנלמד ללא תשלום. מדובר בפרויקט ערכי התורם להווי סטודנטיאלי, ועונה לצרכי שני הצדדים המשתתפים. הפרויקט פועל בשיתוף פעולה עם האוניברסיטה הפתוחה, ותחת ניהולה של מחלקת האקדמיה של אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה.

פרויקט סטודנט למען סטודנט. אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה.פרויקט סטודנט למען סטודנט. אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה.

רוצים ללמוד או ללמד?

ההרשמה למנחים בעיצומה:

לפרטים והגשת מועמדות: http://bit.ly/studentop-sls

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות