חדשות

צביקה ברוט, ראש עיריית בת ים, הותקף על ידי הומלס

ראש העיר שהותקף על ידי הומלס שיכור לאחר שדרש כי הוא יפונה לבית מחסה, לא נפצע, והתוקף נתפס על ידי המשטרה. לבקשתו של ברוט האיש שוחרר והועבר לטיפול בבית מחסה, שם הוא מקבל אוכל, בגדים חמים וטיפול מתאים

בסוף השבוע האחרון, לקראת חצות, יצא ראש עיריית בת ים, צביקה ברוט, מלשכתו בדרכו הביתה, כאשר בדרך הוא הבחין בהומלס שיכור בגינה בשדרות העצמאות, זאת ימים ספורים לאחר שהעירייה החלה לקיים מבצעים משולבים עם משטרת מרחב איילון לטיפול בדרי רחוב ושיכורים הנמצאים בגינות בעיר.
ההומלס, שהיה שיכור והטריד עוברים ושבים, סירב להתפנות מהמקום על ידי צוותים של מד״א והשוטרים שהגיעו למקום והתעקש לבלות את הלילה על הספסל בשדרה. בשלב הזה ניגש ברוט לשוחח עם האיש, הסביר לו כי הוא יקבל אוכל ובגדים חמים וטיפול מתאים, אך עם זאת הבהיר לו כי לא יוכל להישאר ולישון על הספסל בשדרה. השיכור, לדברי עדי ראיה, החל לקלל את ראש העיר, אך ברוט המשיך להסביר לו כי עליו להתפנות וכי הוא לא מאפשר לו להמשיך ולישון בגינה ללא טיפול מתאים- זאת בהתאם למדיניות הנהלת העיר החדשה. בשלב הזה זינק השיכור מעל הספסל לעברו של ראש העיר, והיכה אותו באמצעות הטלפון שהיה בידו. צביקה ברוט לא הגיב, והשוטר שנכח במקום תפס את התוקף. אלא שההומלס לא הסתפק בכך ולאחר שראש העיר התעקש שוב לפנות את ההומלס, הוא דחף אותו שנית וניסה להכות אותו בידיו. הפעם השוטר ביקש לעצור את התוקף ולקח אותו לניידת, אך לאחר זמן קצר ביקש צביקה ברוט לשחרר אותו – זאת לאחר שהפעם ההומלס כבר הסכים להתפנות לטיפול באמצעות הפעיל החברתי דוד אגאייב, שעבר במקום במקרה והציע לאסוף את התוקף אליו.
ברוט, אגב, העניק לאגאייב את אות יקיר העיר בת-ים לפני כחצי שנה, זאת בשל פעילותו לשיקום דרי רחוב.

Tags

מעיריית בת-ים נמסר בתגובה: ״ראש העיר הנחה את צמרת העירייה לפעול במשותף עם המשטרה, על מנת לבצע מבצעים שוטפים לטיפול בבעיית דרי הרחוב. הפעילות מתבצעת במשותף עם מרחב איילון, גורמי הרווחה, וכן עם פעילים חברתיים בדמותו של דוד אגאייב. במסגרת זו ראש העיר מקיים סיורים ליליים מדי שבוע על מנת לבדוק מקרוב את התקדמות הטיפול בנושא החשוב. אנו מודים למשטרה על שיתוף הפעולה בנושא״.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close