חדשות

ראש עיריית ר”ג: “לא נשלם יותר סכומי עתק להופעת אומנים ביום העצמאות. נקבע תקרה של 40 אלף שקל ולא יותר”

היום בבוקר ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, פירסם בדף הפייסבוק שלו כי הוא החליט להפסיק לדבריו את “החגיגה” בה אומנים ולהקות מקבלים סכומי עתק להופעות קצרות בבימות יום העצמאות ואף להעדיף אומנים ויוצרים מקומיים ולהקות נוער.

שאמה הכהן קורא לערים אחרות ללכת אחריו ואף קובע תקרת תשלום לכל אומן או להקה שירצו להופיע בעצמאות על בימות רמת גן.

וכך כותב שאמה הכהן הבוקר: “נגמרה החגיגה! אפשר לחגוג עצמאות גם עם יצירה מקומית (להקות עירוניות, נוער, ילדים, תלמידי בית צבי) ואמנים במחירים שלא מנצלים את המצב. רמת גן לא תשלם יותר מאות אלפים לשום זמר ושום להקה תמורת הופעה קצרה ביום העצמאות וקובעת תקרה של 60 אלף שקל והוצאה ממוצעת של 40 אלף שקל לזמר/אמן/להקה.

רמת גן קוראת לכל העיריות לקבוע תקרה דומה ולעשות סוף ל’חגיגה’ על כספי הציבור בצורת מחירים מופקעים חגיגות יום העצמאות.
כל הסכום שיחסך מהמהלך יצבע ויועבר להוזלת הארנונה בשנה שלאחר מכן”.

לפני מספר שנים ראש עיריית חולון, מוטי ששון, הודיע כי יפסיק את הופעת האומנים על בימות העיר ביום העצמאות. אלא שההודעה שלו הזו שהכתה גלים, התמוססה מהר מאוד לפני שנת הבחירות המקומיות האחרונות – אז חזרו להופיע ובגדול בבימות חולון שמות כמו אייל גולן ואחרים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close