חדשות

המשטרה הוציאה צו סגירה לאולם אירועים ידוע בבת ים בגין העסקת שוהים בלתי חוקיים, ואז…

 

במהלך חודש אוקטובר איתרו שוטרי משטרת ישראל שוהים בלתי חוקיים אשר הועסקו באולם אירועים בבת ים. ללא אישורי עבודה או שהייה בישראל. השב״חים נעצרו והמשטרה פתחה בחקירה נגד בעל העסק (60, בית שמש), בגין העסקת שב״חים בניגוד לחוק הכניסה לישראל .

בד בבד, לצד ההליך הפלילי ולמען שמירה על שלום הציבור וביטחונו, הוציאה המשטרה צו סגירה מנהלי למשך 14 יום לאולם והמקום נסגר .

 

בשימוע שנערך על ידי קצין משטרה מוסמך, הציג בעל האולם מנגנון פיקוח ובקרה על מנת למנוע עבירה חוזרת, התחייב לפעול לפיו ואף הפקיד ערבות כספית בסך עשרות אלפי שקלים להבטחת המנגנון שהציג. במידה ויפר זאת, תחולט הערבות לאלתר.

בכפוף לתנאים אלו, הסכימה המשטרה להתיר את פתיחת האולם מחדש ויודגש, כי ההליך הפלילי נמשך.

במשטרה ציינו: “משטרת ישראל תמשיך במאבקה בכל גורם המסייע להגעה ולשהיית שוהים בלתי חוקיים בשטח מדינת ישראל, בדגש על מסיעים, מלינים ומעסיקים ותבצע שימוש בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת למצות את הדין עם העבריינים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close