חדשות

מחר יושבתו כל השירותים בעיריות ומועצות בשל עיקוב בהעברת תקציבי הממשלה. גני הילדים גם יושבתו, חוץ מאלו של החינוך המיוחד

מחר, יום חמישי, 07.11.19, יושבתו השירותים בכל הרשויות המקומיות, בשל עיכובים בהעברת תקציבי הממשלה. במהלך ההשבתה לא תהיה קבלת קהל, לא יהיה מענה טלפוני בכל מוקדי השירות העירוניים ולא יינתנו שירותי פינוי אשפה ושירותי אגף הפיקוח.
גני הילדים לא יפעלו, לא תופעלנה הסעות בחינוך הרגיל ולא יינתנו שירותי עזר במערכת החינוך לרבות: מזכירות, עובדי שירות, אבות בית וסייעות בגני הילדים.
יודגש כי מוסדות החינוך המיוחד, כולל גני הילדים, יפעלו כסדרם-לרבות הסעות.
במקרה של אירועי חירום, יינתן מענה עירוני. תושבים מתבקשים להימנע מלהגיע למוקדי קבלת הקהל. על שינויים אלו, ככל שיהיו שינוי ביחס להשבתה מטעם המרכז לשלטון המקומי, נעדכן באמצעי התקשורת ובאתר העירוני.

ראש עיריית רמת-גן כרמל שאמה הכהן, התייחס לנושא ואמר: “השבתת השירותים נעשית בשל העיכובים בהעברת תקציבים ממשרדי הממשלה, לפעילות השוטפת הפוגעים אנושות בתקציבי הרשויות ובפגיעה בשירותים לתושבים בעיקר ברווחה ובחינוך, כגון בתי ספר של החגים בחנוכה. אנו מבקשים את הבנת התושבים ומבקשים מהממשלה להתערב, על מנת למנוע את השביתה והפגיעה בתושבים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close