פותחים פער: האוניברסיטה הפתוחה נמצאת במקום ה-1 במדד שביעות רצון הסטודנטים מאיכות ההוראה. שוב

 47,000 סטודנטים מרוצים: האוניברסיטה הפתוחה מובילה זו השנה השישית בסקר איכות ההוראה של התאחדות הסטודנטים הארצית

באוניברסיטה הפתוחה מנפחים את החזה בגאווה בפעם השישית, לאחר שסקר התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל קבע שוב: האוניברסיטה הפתוחה נמצאת במקום ה-1 במדד שביעות רצון הסטודנטים מאיכות ההוראה מבין כלל האוניברסיטאות בישראל.

האוניברסיטה הפתוחה קיבלה מ-480 הסטודנטים שנשאלו בסקר את הציון הממוצע הכללי 4.08 מתוך 5, כאשר הציון הגבוה מבין הפרמטרים שנסקרו היה 4.42 ב-שילוב טכנולוגיות למידה והוראה. גם יחס המרצים לסטודנטים קיבל ציון גבוה מאוד של 4.16 מה שבהחלט מהווה מקור לגאווה מאחר וזהו אחד הקריטריונים החשובים והמובילים בבחירת מקום הלימוד.

ליאור פליק, יו”ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה: לפעמים יש כאלה ששואלים אותי למה כדאי ללמוד באוניברסיטה הפתוחה, אז הינה, התשובה מונחת כאן בפני כולם. אני גאה להיות סטודנט באוניברסיטה הפתוחה, למדתי כאן לתואר ראשון וכעת אני לומד לתואר שני בפתוחה. אני גאה ושמח על העובדה כי האוניברסיטה הפתוחה זוכה זו השנה השישית במקום הראשון בין האוניברסיטאות בסקר של התאחדות הסטודנטים הארצית בנושא שביעות הרצון של הסטודנטים מאיכות ההוראה. הסקר מלמד אותנו על שביעות הרצון של הסטודנטים מהאוניברסיטה הפתוחה, כשניתן ללמוד עוד מהסקר שהסטודנטים נהנים משיטת הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה, ונהנים מהשירות שהם מקבלים וכן, מאופי הלימודים, ויש לתת קרדיט על כך לאוניברסיטה עצמה וגם כמובן לאגודת הסטודנטים והסטודנטיות של הפתוחה.

תוצאות סקר התאחדות הסטודנטים הארצית

עוד על נתוני הסקר והאוניברסיטה הפתוחה:

נתוני האוניברסיטה הפתוחה

 

480 סטודנטים/ות ענו על הסקר

ציון ממוצע: 4.08

רמת הקורסים:  4.02

טיב הוראת מרצים: 3.98           

טיב הוראת מתרגלים: 3.83       

יחס מרצים לסטודנטים: 4.16

שילוב טכנולוגיות למידה והוראה: 4.42

הציון הממוצע הכללי – 4.08

גאה באוניברסיטה הפתוחה ובסטודנטים. ליאור פליק, יו"ר אגודת הסטודנטים. אלבום פרטיגאה באוניברסיטה הפתוחה ובסטודנטים. ליאור פליק, יו"ר אגודת הסטודנטים. אלבום פרטי

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close