חדשות

ראש עיריית בת ים עתר נגד הסתדרות המורים, שהחליטה להשבית גן ילדים בגלל איחור של סייעת

ראש עירית בת ים צביקה ברוט הורה לעתור הלילה לבית הדין לעבודה, נגד החלטת הסתדרות המורים להשבית מחר בבוקר גן ילדים בעיר. במקביל הודיע ברוט כי הגן ייפתח על ידי העיריה, גם אם הגננת תשבות.

בהסתדרות המורים החליטו להשבית את הגן לשעתיים, לאחר שהבוקר אחת הסייעות בגן איחרה לעבודתה.

“אנחנו רואים בחומרה רבה את הניסיון של הסתדרות המורים להפוך את ההורים והילדים לבני ערובה במאבקים הפוליטיים שלהם”, ציין ברוט. “שביתה היא צעד קיצוני ששמור למקרים קיצוניים, ולא ניתן להפוך אותו לכלי עבודה יחיד”.

מדובר בהשבתה שניה של הסתדרות המורים, לאחר שלפני שבוע הם ניסו להשבית גן בשל אלימות של אחד הילדים. הגננת אמנם שבתה, אך הגן נפתח לאחר שהעיריה החליטה להפעיל אותו באופן עצמאי באמצעות צוות סייעות מתוגבר.

הערב התקיים דין בין ראש העירייה, ממלא מקומו אלי יריב ומנכ”לית העיריה יודפת אפק-ארזי, בסיומו החליט ברוט כי הגן ייפתח בכל מקרה בבוקר כרגיל גם אם השביתה תהיה בתוקף, וקרא להורים לשלוח את ילדיהם לגן כרגיל.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close