חינוך

ראיון מיוחד עם מחזיק תיק החינוך בבת-ים, אלי יריב, המדבר על הקייטנות המיוחדות, ועל תוכניות מיוחדות לקידום החינוך בעיר (וידאו)

ראיון מיוחד עם מ"מ ראש עיריית בת-ים ומחזיק תיק החינוך, אלי יריב. יריב מסכם שנת לימודים, מדבר על הקייטנות המיוחדות שנפתחו השנה - כולל לראשונה לחינוך המיוחד וגם מספר על התוכניות הייחודיות שיש בקנה עבור מערכת החינוך ותלמידי בת-ים בשנה הבאה

אלי יריב, מ”מ ראש עיריית בת-ים ומחזיק תיק החינוך בעיר שמיתגה את עצמה כמובילה בתחום, לא שוקט על השמרים ובראיון מיוחד מסכם את שנת הלימודים שהסתיימה, מדבר על הקייטנות המיוחדות שנפתחו הקיץ – כולל לראשונה לילדי החינוך המיוחד, וגם הקייטנות עם השעות הארוכות שמאפשרות להורים לעבוד יום עבודה מלא.

יריב מספר גם על התוכניות בקנה שכבר עמלים עליהם באגף חינוך בעירייה והצוותים הפדגוגיים בבתי הספר וגני הילדים.

יריב מסכם: “באופן כללי, עברה עלינו שנת לימודים מוצלחת. הישגים גדולים, פרסים הערכה על ידי משרד החינוך , אך אנו  לא שוקדים על השמרים , נמשיך לעשות הכל, ששנת הלימודים הבאה, תהיה טובה יותר ואף מוצלחת יותר מהקודמת וכל זאת על מנת להכשיר את תלמידי בת-ים לקראת העתיד .

אנו נשקיע במבני בתי הספר, כך שסביבת הלימודים  בשנה הבאה תהיה מהנה יותר והעיקר בטוחה יותר.

אנו נמשיך לקדם תכניות לימוד חדשניות , חיבור עם האוניברסיטאות , מפעלי ההייטק  , מכוני המחקר שיוסיפו להעשיר את התלמידות והתלמידים  על מנת לתת לכל אחד ואחת מתלמידי בת-ים  את הכלים להגשים את עצמו, בכל דרך שבה יבחר.
!
Tags

“לתקופת הקיץ פתחנו קייטנות לגיל הרך  ולתמידי בתי הספר, פתחנו בתי ספר של הקיץ והכנו תוכנית פעילות תרבותית ברחבי העיר, בגינות, במתנסים ובטיילת בת-ים להעשיר את זמן הנוחות של התלמידים ובני המשפחה בחופשת הקיץ”, יריב מסכם באיחולים לתלמידים ולילדים שיצאו לחופש: “אני רוצה לאחל לכל התלמידים  חופשת קיץ מהנה, והכי חשוב בטוחה. תעשו חיים, תבלו אך גם תשמרו על עצמכם, על החברים שלכם ועל הבית שלנו – בת ים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close