בת ים

אף פעם לא מאוחר מדי ללמוד

מזל טוב, הגעתם ליעד: טקס חלוקת תעודת 12 שנות לימוד נערך במכללת בת ים. "יש חשיבות רבה ברכישת השכלה בכל גיל"

בטקס חגיגי שנערך אתמול (א’) בהשתתפות ראש העירייה, צביקה ברוט, התקיימה חלוקת תעודות 12 שנות לימוד ללומדים הבוגרים במכללת בת ים. מדובר בפרויקט עירוני, הניתן בחינם ומיועד בעיקר להורי תלמידי העיר המעוניינים להשלים את השכלתם ל-12 שנות לימוד.

תוכנית הלימודים משיקה לרמת הלימוד בבתי הספר התיכונים, והשתתפו בה 25 תושבים שלמדו ונבחנו בבחינות גמר של משרד החינוך במקצועות: מתמטיקה, אנגלית, אזרחות, הבנת הנקרא, לשון, מחשבים וגיאוגרפיה. לאחר הבחינות המשתתפים זכאים לתעודת 12 שנות לימוד.

הלימודים נמשכים שני סמסטרים, פעמיים בשבוע בשעות הערב, והתוכנית משתייכת לאגף לחינוך מבוגרים במשרד החינוך, ולכן ממומנת על ידו בשיתוף העירייה.

Tags

מפקחת חינוך מבוגרים במשרד החינוך מחוז תל אביב, שרון גנור, ומנהלת המכללה עפרה שמיח נשאו דברי ברכה. לדברי עפרה שמיח, מנהלת מכללת בת ים: “הפרויקט מעביר את ערך ההשכלה לילדים כדוגמה אישית, ואנו ערוכים ומוכנים לפתיחת כתה חדשה בספטמבר 2019”.

בוגרת התוכנית, אורלי כוכבי, ריגשה את הנוכחים כשסיפרה: “הלימודים תרמו  לביטחון העצמי שלי, להעשרת הידע הכללי, לפיתוח אישי והעצמה אישית, לאפשרות להגיד לילדיי ולנכדיי שסיימתי 12 שנות לימוד בתקופה מאתגרת בחיי”.

ראש העירייה, צביקה ברוט, מסר: “יש חשיבות רבה ברכישת השכלה בכל גיל. אני מביע את הערכתי  לציבור ההורים על נכונותם ללמוד כשהם עובדים ובעלי משפחות”.

צילום: דוברות עיריית בת ים

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close