חדשות

צפו: לאחר עבודה של חודשים הוא יצא לאור: סוכן סמוי הפליל לא פחות מ־24 חשודים ממרכז הארץ בסחר ובהחזקה של אמל”ח וסמים קשים

לאורך תקופה ארוכה הפעילו שוטרי מרחב איילון סוכן סמוי שפעל בקרב העבריינים והיום (ב’), בשעות הבוקר המוקדמות, עם תום השלב הסמוי של החקירה והמעבר לשלב הגלוי, פשטו שוטרי משטרת ישראל ובהם בלשים, לוחמי יס”מ ומג”ב, כלבנים, חבלנים וחוקרי זיהוי פלילי, על בתיהם של החשודים במרכז הארץ ועצרו 24 חשודים בגילאי 52-18 בחשד לעבירות של סחר באמצעי לחימה וסחר בסמים מסוכנים.

בחיפוש שנעשה בבתיהם של העצורים נתפסו, בין היתר, תת מקלע מסוג קרל גוסטב, עשרות אלפי שקלים וכן כסף זר החשודים כפדיון מסחר בסמים. אלפי שקלים בשטרות החשודים כמזויפים וחומרים החשודים כסמים מסוג קוקאין ומריחואנה במשקלים שונים.

Tags

הסוכן הסמוי הופעל בקרב החשודים בצורה מוקפדת ומבוקרת במשך חודשים רבים, במהלכם רכש את אמון העבריינים ופעל בסביבתם. באופן זה הצליח הסוכן לרכוש מהחשודים במספר הזדמנויות שונות אמצעי לחימה ובכללם מטעני חבלה. עוד רכש הסוכן סמים מסוכנים בכמויות מסחריות במשקלים וסוגים שונים ובכללם: LSD, קוקאין ומריחואנה וכן, חלקי רכב גנובים.

החקירה לוותה על ידי יחידת התביעות של מחוז ת”א ופרקליטות מחוז תל אביב, ובשעה זו העצורים נחקרים בתחנת המשטרה ובהמשך, תתקבל החלטה על הבאתם לדיון בבימ”ש השלום בתל אביב לשם הארכת מעצרם.

 

צילום: דוברות המשטרה

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close