בת ים

שכונת גורדון בבת ים לבשה חג

תוכנית "מוטב יחדיו" הפועלת בשכונת גורדון בבת ים מטעם העירייה והג'וינט, ובשיתוף עם כל הכוחות השכונתיים, חגגה את חג השכונה השני בעיר. מאות תושבים הצטרפו לחגיגה

גינת ברוור בשכונת גורדון לבשה ביום רביעי האחרון חג, כשמאות מתושבי השכונה חגגו ביחד את חג השכונה השני. ילדי השכונה והמשפחות נהרו לדוכני היצירה, המשחק, הריקודים, האיפור, קיר הגרפיטי, בועות הסבון הענקיות, החתירה בקייק, קליעת הצמות, סחיבת האלונקות, המתקנים המתנפחים, הג’ימבורי לקטנטנים, וגם לדוכני האוכל, השתייה והמכירה יד שנייה.

את החגיגה יזמה התוכנית “מוטב יחדיו” הפועלת בשכונת גורדון מטעם עיריית בת ים והג’וינט, בשיתוף עם כל הכוחות השכונתיים: תושבות השכונה, מועצת התלמידים של בית חינוך גורדון, בית פרח, החווידע, צופי ים, גמלאי המרכז הקהילתי, מעון שירה והמכון לאמנות בת-ים. אליהם הצטרפו גם חניכי תכנית אחריי! מבת-ים ומחולון והבנות והבנים המוכשרים של להקת צליל ים. כולם ביחד הצליחו להפיק חגיגה קהילתית אמיתית שממנה נהנו כל התושבים, מקטן ועד גדול.

Tags

ראש העירייה, צביקה ברוט, הצטרף לחגיגה, בירך את התושבים והבטיח להמשיך ולהשקיע בשכונה למרות המצב הכספי הקשה בו נתונה כרגע העירייה.

את האירוע כיבדו בנוכחותן גם אסתר פירון, חברת מועצת העיר, שמובילה את מיזם בשכונה. ענת ממן מנהלת בית חינוך גורדון ושמואל ילמה מג’וינט אשלים.

תושבות ותושבים שמעוניינים להשפיע על הנעשה בשכונה מוזמנים להתקשר למספר 052-2569251

 

 

צילום: שמואל בינשטוק

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close