חדשות

חיי תושב ראשל”צ הפכו לגהינום לאחר שעשה טעות ולווה משני תושבי רמלה כספים. גם אחרי שהשיב את חובו, מצא את עצמו נסחט

שני תושבי רמלה הפכו את של תושב ראשון לציון לגהינום. לאחר שהשיב חוב כסף שלווה מהם, דרשו שימשיך לשלם להם סתם כך עוד מאות אלפי שקלים. כשסירב, התייצבו בבית הוריו בראשון לציון ושלפו מול הוריו הקשישים סכינים ואקדח

צוות חקירה מיוחד במשטרת ישראל סיים את חקירתם של שני תושבי רמלה בני 27 ן-46, שנעצרו לפני כשבועיים, בחשד שסחטו באיומים תושב ראשון לציון.
תחילתה של החקירה בתלונה שהתקבלה במשטרת ישראל, על כך שבני משפחה מרמלה סוחטים באיומים תושב ראשל”צ ודורשים ממנו תשלום של מאות אלפי שקלים. מהחקירה עלה חשד לפיו, בין הקורבן לחשודים הייתה היכרות מוקדמת במסגרתה נתנו החשודים לקורבן הלוואה בסכום של מאות אלפי שקלים.
עוד עלה מהחקירה כי לאחר שהקורבן החזיר להם את ההלוואה, החלו החשודים לדרוש ממנו באיומים סכום כסף נוסף, תוך איומים על חייו ובני משפחתו.
Tags

באחד המקרים הגיעו החשודים לביתו של הקורבן בזמן שהוריו היו בבית, שלפו אקדח וסכין ואיימו עליהם.
עם קבלת התלונה החלו החוקרים באיסוף ראיות כנגד החשודים, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, ובתאריך 21/5/19 נעצרו החשודים.
בחיפוש שערכו השוטרים בביתם נתפסו אקדח אויר, סכינים, מחסנית רובה וטלפונים סלולריים.
מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת ועם סיום החקירה, הגישה הפרקליטות בסוף השבוע הצהרת תובע לפיה יוגש כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד החשודים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close