תרבות

מאיפה את מתחילה? מכאן

המשוררת תושבת גבעתיים יעל קלו מור השיקה את ספרה השני "מאיפה את מתחילה" במסגרת המיזם "נשים כותבות ספרות

בתחילת השבוע נערך בבית ראשונים בגבעתיים ערב מיוחד שיח ומפגש לרגל השקת ספרה של המשוררת יעל קלו מור “מאיפה את מתחילה”. הערב נערך ביוזמת אחת אחת”, מועצת הנשים העירונית בשיתוף הספריות העירוניות גבעתיים כחלק ממיזם חדש “נשים כותבות בגבעתיים” השם לו למטרה לחשוף את פרי יצירותיהן של תושבות גבעתיים הכותבות.

הקהל שהגיע לבית ראשונים הקשיב ולמד על הדרך שעשתה יעל עד הוצאת ספרה השני “מאיפה את מתחילה”.

Tags

את הערב פתחה סגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק הנשים אור-לי ניב בהקראת השיר ״נהדרת״ מתוך ספרה של יעל קלו מור.

קלו שיתפה את הנוכחים בצחוק ובהומור על החששות והלבטים, ועל כך שעד לפני כ-5 שנים לא האמינה שהיא יכולה להגדיר את עצמה משוררת. ליעל ספר ילדים, הראשון שהוציאה הנקרא ״בועה על חוט״.

סגנית ראש העירייה אור לי ניב, ציינה כי: “כמחזיקת התיקים תרבות ונשים חשוב לי החיבור, עידוד נשים יוצרות כשהמסר הוא עידוד הכתיבה והקריאה והעברת המסר לדור הצעיר. החזרת הנושאים הללו לסדר היום והעצמת הנשים הכותבות”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close