רמת גן

עיריית רמת גן יצאה במבצע “קמחא דפסחא” בהיקף של מאות אלפי שקלים

עיריית רמת-גן פותחת את הלב לקראת חג פסח, במטרה לאפשר לכל תושב ותושבת בעיר לחגוג כהלכה. בשבועות האחרונים נערך בעיר מבצע “קמחא דפסחא” של האגף לשירותים חברתיים, במסגרתו רכשה העירייה תווי שי בעלות כוללת של 200,000 שקלים, המאפשרים זכות בחירה לכ-1,500 לקוחות ומשפחות האגף, כך שיוכלו לרכוש מוצרים על פי צרכיהם האישיים.

מדובר בפרויקט לוגיסטי מורכב, שמתממש הודות להתגייסותם של מתנדבים רבים מכל רחבי העיר, ובעזרת שיתופי פעולה מגוונים עם אגפים ומחלקות בעירייה.

לצד המבצע המרגש, ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן, יזם בעצמו סיוע לחג פסח הקרוב גם עבור תושבים שאינם מוכרים ברווחה ואף קיבל אישור מיוחד מהיועץ המשפטי לטובת גיוס תורמים למהלך. בפוסט שפירסם בעמוד הפייסבוק האישי שלו, ראש העיר קרא לתושבים ליידע אותו על כל תושב ותושבת שזקוקים לסיוע: “חג הפסח שבא עלינו לטובה מזכיר לכולנו את זכותו של כל אדם ואדם לחירות מכל סוג שהיא. באמצעות מבצע מקיף ומרגש, אליו התגייסו מספר מחלקות בעירייה וגופים רבים וטובים, נאפשר השנה למשפחות לחגוג את החג כהלכה ובכבוד לו הם ראויים.”

סגן ראש העירייה ומחזיק תיק השירותים החברתיים, עו”ד דוד מנחם, מקדם גם הוא חלוקה של חבילות מזון עבור תושבים שאומנם לא מוכרים ברווחה, אך זקוקים לסיוע בכדי לחגוג את חג הפסח בכבוד.

על כל אלה התווספו גם תרומות של אנשים וגופים פרטים בעלות כוללת של עשרות אלפי שקלים. באמצעות שיתוף פעולה עם היחידה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים, חולקו כ-400 חבילות מזון ותרומות כספיות ללקוחות האגף לשירותים חברתיים, שזכו לעזרה ותמיכה כלכלית לקראת חג הפסח.

בימים אלו מתבצעת בעיר מכירת חמץ במטרה לבערו, להתמודד עם איסורו במהלך חג הפסח ולהעניק תוקף הלכתי לפעולה. המכירה, בהובלתו של הרב ניסן יוסף, מתבצעת לרווחת כלל התושבים לאורך כל שעות היום, במוסדות חזון למועד שברחוב הגלגל 46 (בצמוד למד”א) ובבית ספר בן איש חיל ברחוב האצ”ל 14. זאת בנוסף ליתר המוקדים המפורסמים על ידי המועצה הדתית וכן על ידי גבאי בתי הכנסת השונים ברחבי העיר.

צילום: באדיבות עיריית רמת גן

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות