חדשות

התנגשות בין ימין לימין: בזמן שכחלון יערוך כנס בחירות הערב בבת-ים, ראש הממשלה נתניהו גם יגיע לכנס בחירות מיוחד משלו

הבחירות עומדות בפתח ולמעשה יתקיימו בעוד שבוע ימים בדיוק. כל ראשי המפלגות והתנועות נמצאים בריצה ממקום למקום ובכנסים בכל מקום שרק אפשר.

אלא שכידוע למפלגות הימין ובעיקר לראש הממשלה בנימין נתניהו יש בעיה אחת גדולה: מרוב התפצלות הימין למספר רב של מפלגות יש חשש שכמה מהן לא תעבורנה את אחוז החסימה העומד על 4 מנדטים וכך הימין יאבד מנדטים יקרים.

מצד אחד נתניהו לוחץ על הגז וחותר שהליכוד יסיים את הבחירות כמפלגה הגדולה בכנסת, מצד שני הוא יודע שאם ילחץ יותר מדיי הוא עלול להשאיר את “ישראל ביתנו” של ליברמן ואף את “כולנו” של כחלון מחוץ לכנסת ועם לפחות 7 מנדטים מבוזבזים.

 

אלא שאף אחד לא הזהיר את נתניהו שכבר היום בבת-ים הוא לכאורה יגנוב את אור הזרקורים מכחלון שמגיע לכנס בוחרים בבת ים הערב באולמי “שיין”. נתניהו לעומתו מגיע לפגישה עם אנשי עסקים ואנשים מובילים בעיר בת-ים, כל זאת בנוכחותו של ראש העיר צביקה ברוט, שרץ מטעם הליכוד ורק לאחרונה העלה סרטון בו נראה לצד נתניהו כשהוא מביע תמיכה במועמדותו של נתניהו ובליכוד – תמיכה שבאופן אירוני ברוט עצמו לא זכה לה, כזכור מנתניהו בזמן שהתמודד בבחירות האחרונות לראשות העיר, לאחר שנתניהו במהלך תמוה הביע את תמיכתו ביוסי בכר.

יהיה מעניין לראות לאן יגיעו יותר הערב למפגש עם שר האוצר וראש “כולנו” או למפגש היוקרתי והסגור משהו עם ראש הממשלה נתניהו.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות