חדשות

פורים ססגוני בבת-ים. התחפושות המקוריות, ומשלוחי המנות המרגשים ששלחו תלמידי העיר וגם: המשלוח המיוחד שקיבל ראש העיר

אלפי תלמידים בבתי הספר וגני הילדים בבת-ים צבעו את העיר בשמחה ובשלל תחפושות מרהיבות ומקוריות.

כל הצוותים החינוכיים גם הם התחפשו ואפילו כל עובדי העירייה. כמעט כולם- ראש העיר צביקה ברוט העדיף להישאר בחליפת ראש העיר. אלא שהוא קיבל הפתעה עם ביקור מרגש בלשכתו של אמה של הראש לשכה שהביאה לו כפי שניתן לראות צלחת מכובדת ומרהיבה של משלוח מנות. ברוט החמיא לאמא והילדים עדיין מחכים לתחפושת של ראש העיר.

משלוחי מנות מרגשים ארגנו תלמידי בתי הספר השונים בעיר. תלמידי בת ים העניקו אלפי משלוחי מנות לחיילים, ניצולי שואה, ילדים חולים, קשישים ומנקי רחובות.

עבור חיילי איסוף קרבי, מג”ב חברון ועובדי מד”א פורים השנה הולך להיות חג מתוק במיוחד. כבכל שנה בשנים האחרונות אומרים תלמידי בת ים תודה לחיילי צה”ל, לקשישים המתגוררים בעיר, לניצולי השואה וגם למנקי הרחובות. בימים האחרונים מתקיימים בכל מוסדות החינוך בעיר מבצעי איסוף משלוחים על ידי התלמידים, שנארזים על ידם ומחולקים לאוכלוסיות השונות בעיר ובארץ. אלפי משלוחים כבר הוכנו ונשלחו ליחידות, אם ליחידות צה”ל ואם ליחידות בבתי החולים ובמרכזי הקשישים. במערכת החינוך מספרים כי יותר ויותר ילדים מעדיפים לארגן ולהעניק משלוחי מנות מאשר לקבל בעצמם, מה שמעיד על חינוך לערכים ולנתינה ועל מודעות חברתית כבר מגיל צעיר, שקיימת בקרב רבים מילדי העיר.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close