חדשות

לידיעת הנוסעים ברכבת מתל אביב דרומה. מיום שני עד רביעי תופסק תנועת הרכבות

רכבת ישראל ממשיכה בפיתוח ושדרוג התשתית המסילתית ברחבי הארץ.
כחלק מתוכנית התחזוקה השנתית, יבוצעו עבודות תשתית להחלפת מרכיבים מסילתיים ושדרוג הבטיחות במפגש הכביש מסילה בכפר חב”ד.

במסגרתהמבצע, החל מיום שני 1.4.19 בשעה 22:00, ועד ליום רביעי 3.4.19 בשעה 4:30 לפנות בוקר, ייסגר מקטע המסילה שבין תל אביב ההגנה ללוד לתנועת רכבות, וכן תיסגר תחנת כפר חב”ד לנוסעים.

בשל כך, יחולו שינויים בתנועת הרכבות:*הרכבות בקווים בית שמש-נתניה; אשקלון-נתניה; רחובות-בנימינה; באר שבע- כרמיאל*- תחלנה ותסיימנה את נסיעתן מדרום בתחנת לוד, ומצפון בתחנת תל אביב ההגנה.יודגש כי קו הנגב המערבי (באר שבע-רעננה) וכן קו מודיעין מרכז-נתב”ג-נהריה יפעלו כסדרן.

חלופות תחבורתית: מסלולן של הרכבות בקו באר שבע-הרצליה ישתנה במהלך ימי העבודות, בשני הכיוונים והן תסענה במסלול עוקף ת”א, דרך תחנות בני ברק ופתח תקווה. כמו כן, במהלך ימי העבודות יחולו שינויים בזמני היציאה של הרכבות בקו זה.

בשעות העומס בבוקר ובערב, לרכבות הנוסעות דרומה בקו כרמיאל – ת”א (פעם בשעה), ולרכבות בקו נהרייה-מודיעין, בשני הכיוונים (רכבת אחת בשעה מתוך שתיים, xx:48 מנהריה, xx:18 ממודיעין מרכז), תתווסף עצירה בתחנת הרצליה, לטובת ביצוע החלפה עם הרכבות המגיעות מ/אל הדרום.

רכבת ישראל תפעיל מערך היסעים, ללא עלות, בתדירות של שניים בשעה, בין תחנות לוד, תל אביב ההגנה ותל אביב סבידור מרכז.  לנוסעי הרכבת ביום זה מומלץ להתעדכן בפרטים המלאים באתר רכבת ישראל, בפייסבוק, וביישומון.תנועת הרכבות תשוב לסדרה ביום רביעי ה-3.4.19 בשעה 4:30 לפנות בוקר.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות