חינוך

ראש עיריית בת-ים בבשורה להורי ילדי החינוך המיוחד בעיר: “החלטנו להחזיר את חוגי התל”ן, למרות שהורו לנו לקצץ בהם”

למרות תוכנית ההבראה שהביאה לקיצוץ בתכנית הלימוד הנוספת לילד החינוך המיוחד, החליט ראש עיריית בת-ים צביקה ברוט עם מחזיק תיק החינוך, אלי יריב, כי הם מחזירים את חוגי התל"ן. מדובר בבשורה גדולה לילדי החינוך המיוחד בעיר

ראש עיריית בת-ים, צביקה ברוט החליט להחזיר את חוגי התל״ן (תכנית לימודים נוספת) לילדי החינוך המיוחד, לאחר שאלה קוצצו במסגרת תכנית ההבראה שנכנסה אליו עיריית בת-ים עקב הגירעון התקציבי הגדול אליו נכנסה הנהלת העיר הנבחרת, בעקבות מה שהותירה הנהלת העיר היוצאת.

הקיצוץ בחוגים נרשם בעקבות תכנית ההבראה המחמירה אליה נכנסה העירייה, אולם לאחר פניות של הורים לילדים מהחינוך המיוחד למחזיק תיק החינוך, אלי יריב ולראש העיר ברוט עצמו, הוחלט להשיב את המימון לחוגים אלו.

 

Tags

ברוט הכריז על כך אתמול והסביר: “התחייבתי עם כניסתי לתפקיד שהעירייה תבנה סדר עדיפויות חדש, ולא תאשר אוטומטית את כל הקיצוצים שהונחו לנו על השולחן. במסגרת זו החינוך יעמוד בראש סדר העדיפויות, וילדי החינוך המיוחד אף יקבלו תוספת תקציבית. מגיעה תודה מיוחדת למחזיקת תיק החינוך המיוחד, טל אסייג, שהביאה לקידום הנושא במהירות והוכיחה בכך את החשיבות לצעד התקדימי שעשינו – בכך שיצרנו תיק נפרד עבור החינוך המיוחד במועצת העיר. תודה גם למ״מ ראש העיר אלי יריב על התגייסותו לצידי בנושא חשוב זה”.

הורים רבים הודו לברוט על השבת התקציב לחוגים שתרמו רבות לילדי החינוך המיוחד.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close