חדשות

ראש עיריית ראשל”צ, רז קינסטליך: “סוכם עם שר התחבורה על החזרת קו הרכבת בין ראשונים לת”א

לאחר מאצים ולאחר שהבטיח כי ילחם להשיב את רו הרכבת המרכזי שהופסק לפני מספר חודשים בין תחנת ראשונים בראשון לציון לתל אביב, הודיע אמש ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך, כי הלחץ שהפעיל נשא פרי ובסיכום שהגיע אליו עם שר התחבורה, ישראל כץ הוחלט להשיב את הקו החשוב.

וכך סיפר ראש העיר קינסטליך והודיע: “שמח ונרגש לבשר לכם כי הקו הישיר ראשונים- תל אביב חוזר. סיימתי עכשיו פגישה עם שר התחבורה, ישראל כ”ץ, בה סוכם כי ברבעון האחרון של השנה (2019) קו ראשונים יחזור לפעול. חרטתי על דגלי את הטיפול בשיפור התחבורה הציבורית בעיר ואני פועל ללא לאות בנושא. אני שמח על הפגישה שהתקיימה היום במשרד התחבורה בנוכחות כל גורמי המקצוע שסייעו בנחישות לפתרון ולהחזרת קו הרכבת הישיר.

“אני מודה מקרב לב לשר התחבורה, מר ישראל כ”ץ, שהבין את הצורך שיש בקו הישיר לרווחת תושבי ראשון לציון, למשנה לראש העירייה ויו”ר הליכוד בראשל”צ, יוסי חממי ולאייל לוי שפעלו ללא לאות בנושא.
אנחנו הולכים לשותפות רחבת היקף על מנת להפוך את ראשון לציון לעיר שתשמש מודל לתחבורה ציבורית חכמה”.

הפסקת הקו לפני מספר חודשים גרר אחריו גל מחאות והפגנות של התושבים. מדובר היה בפגיעה קשה בתושבים שנסעו כל יום לעבודתם בתל אביב ובאזור המרכז וכמו כן בחיילים שנאלצו לנסוע לתחנות לוד כדי להצפין לתל אביב, מצב שהביא לכך שנסיעה לתל אביב ארכה למעלה משעה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות