חדשות

מרגש: השוטרים הגיעו הבוקר לשני גני ילדים בבת ים והגשימו חלום לשני ילדים בני 4

כ-60 שוטרים וקצינים ממרחב איילון חיכו הבוקר במתחם ימית 2000 בחולון לניידת המשאלות שאספה את י’ ו-ד’ מגני הילדים שלהם בבת ים כדי להגשים להם חלום להיות שוטרים ליום אחד.

בזמן שהשוטרים הצעירים לבשו את מדיהם החדשים ונסעו בניידת המיוחדת, הכוללת בתוכה התקנים משטרתיים שונים ומגוונים כגון אורות משטרה, מערכת קשר וכריזה ועוד, נערכו לקראתם פרשי משטרת ישראל, חבלן משטרתי, לוחמי היס”מ, שוטרי יחידת תנועה, ניידת זיהוי פלילי והשוטרים הקהילתיים של המרחב במסדר של קטנועים משטרתיים.

הילדים נעטפו באהבה רבה מצד כל השוטרים שנכחו במקום. במהלך הפעילות החווייתית הורכבו הילדים על הסוסים המשטרתיים, צפו בפעולת הרובוט המשטרתי המסייע לחבלן בנטרול חפצים חשודים, עלו על אופנוע יס”מ, למדו להכיר מקרוב את ניידת התנועה ואמצעיה ונחשפו לעבודת חוקרי הזיהוי הפלילי.

רס”ב גבי בן חיים, המש”ק שאירגן את הפעילות, ציין בסיומה: “היה חשוב לי שהיום הזה יצא לפועל. הרגע שבו אספנו את ד’ מהגן וכל הילדים מחאו לו כפיים העביר בי צמרמורת”.

 

צילום: דוברות המשטרה

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  Back to top button
  נגישות