חדשות

קרן ברק: ” נלחמתי ואמשיך להילחם עבור שינוי התוואי הסגול, עבור תושבי רמת גן”

לאורך התקופה האחרונה פעלה קרן ברק, כיום מועמדת בפריימריז של הליכוד, יחד עם תושבי רמת גן והעירייה במאבק לשינוי התוואי של הקו הסגול בעיר.
ברק מסבירה את עמדתה: “במסגרת המאבק, הובלתי את הפעילות בכנסת. כפי שתושבי רמת גן כולם שותפים למאבק, מעל לכל מחלוקת פוליטית, כך הצלחתי ליצור קונצנזוס גם בקרב חברי הכנסת. בדיונים שהתקיימו בוועדות הכלכלה, כספים, ביקורת המדינה ועוד – חברי כנסת רבים, מכמה וכמה מפלגות, דיברו למען רמת גן ודרשו לבחון את החלופות השונות להתאמת התוואי של הרכבת הקלה”.
היום היא מתחייבת: “כפי שהובלתי קואליציה בכנסת ה-20 למען רמת גן והצורך לשנות את התוואי, כך אפעל גם כח”כית בכנסת ה-21. אני מתחייבת להמשיך ולהיאבק על הנושא הזה. מדובר במאבק צודק, הגיוני ונכון. זה המקרה הקלאסי בו נאבקים על בעיה קשה עם יכולת להציג פיתרון פשוט”.
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות