חדשות

בשורה לתושבי בת ים: מועצת העיר אישרה בדיקה חוזרת של מדידות הארנונה שבוצעו בשנים האחרונות. ברוט: “תושבי בת-ים לא ישלמו שקל יותר ממה שהם חייבים”

מועצת העיר אישרה אמש פה אחד את הצעת ראש העיר, צביקה ברוט, לבדיקה חוזרת מדגמית של המדידות האחרונות שבוצעו בעיר לפני מספר שנים, והביאו להתייקרות משמעותית בארנונה.
וגם: צו הארנונה של משרד הפנים לשנת 2019 שהובא לאישור הוא הנמוך ביותר בשנים האחרונות

מועצת העיר התכנסה אמש לאשר את היערכות העירייה לביטול מדידות הארנונה הקיימות.

ראש העיר, צביקה ברוט, פועל מיום כניסתו לתפקיד, בשיתוף הנהלת העיר להפחתת תשלומי הארנונה, ואישור המועצה הינו צעד ראשון בעניין.

בהמשך, בהתאם לסיכום עם משרד הפנים, צפויה העירייה להתחיל בהליך מדידות מדגמיות של דירות בעיר כדי להבין את הפערים בין הגודל של הדירות לבין זה שמופיע בתלושי הארנונה הנוכחיים.

כמו כן, תאשר מועצת העיר את צו המיסים של משרד הפנים לשנת 2019, שבו העדכון הוא הנמוך ביותר מזה עשרות שנים. צו המיסים החדש כולל הנחה בשיעור של 5 אחוזים למשרתי המילואים, זאת על פי החלטת מועצת העיר.

Tags

ההנחה תינתן רטרואקטיבית החל מ-30.4.2018 ועד לתאריך 1.5.2019. תושבים משרתי מילואים פעילים יוכלים לפנות לאגף ההכנסות לבדיקת זכאות, על פי הרשימות שהתקבלו ממשרד הביטחון.

ראש העיר, צביקה ברוט: “ההחלטה הערב הינה צעד ראשון ליישום הצעתי לביטול המידיות החדשות לשטח הדירות, שהכבידו על התשלום של התושבים. אנו נערך להליך מדידות מדגמיות של הדירות בעיר כדי להבין את הפערים בים גודל הדירה בפועל לזה שבתשלום הארנונה, ובכך ליצור את הגיבוי המשפטי הדרוש להשלמת המהלך בחודשים הקרובים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close