תל אביב - יפו

נחתם הסכם קואליציוני בין סיעת “תל אביב 1” לסיעת “הליכוד”

ממשיכים במגעים: סיעת “תל אביב 1” וסיעת “הליכוד” חתמו על הסכם קואליציוני.
במסגרת ההסכם הוחלט על שיתוף פעולה במגוון נושאים כגון חינוך והשכלה גבוהה, דרום העיר, מזרח העיר, יפו וסביבת התחנה המרכזית, הגברת הביטחון האישי, דיור לצעירים והתחדשות עירונית, ספורט, תחבורה ציבורית, תרבות וקהילה, רווחה, שירותים חברתיים ובעלי מוגבלויות, צעירים ונוער בסיכון, טיפול בנפגעי התמכרויות, פעילות לשיקום אסירים ושילובם בחברה, פיתוח העיר ועידוד עסקים, איכות הסביבה, עלייה וקליטה, שווקים וכן שיפור השירות לאזרח.
הוסכם כי נציג “הליכוד” יכהן כממונה על פיתוח עסקים וכן כיו”ר הועדה למאבק בנגע הסמים המסוכנים, יו”ר העמותה לשיקום האסיר וכממונה על תחום נוער בסיכון- כולל אכפת. בנוסף, לליכוד תהיה נציגות בוועדת הכספים ובוועדת המשנה לתכנון ובניה בהתאם להחלטת המועצה בעניין וכן בוועדות נוספות כפי שייקבע בהמשך. נציג סיעת הליכוד ימשיך לכהן כחבר מועצת המנהלים של איגוד ערים דן לתשתיות ואיכות הסביבה.
כמו כן ישולבו נציגי הסיעה במועצת המנהלים של התאגידים העירוניים באופן יחסי לגודל הסיעה.

Tags

ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי מסר: “בתל אביב-יפו אנו מצליחים לשתף פעולה עם סיעות מכל הקשת הפוליטית. אני שמח על השותפות ארוכת השנים עם סיעת הליכוד, שנמשכת גם בקדנציה הנוכחית”.

ראש סיעת הליכוד ארנון גלעדי ציין כי סיעת הליכוד תמשיך לפעול להעצמה וחיזוק שכונות דרום העיר על ידי תוספת עוגנים של מוסדות אקדמיים, דוגמת המכללה האקדמית ביפו, מכללת אפקה ויוזמות נוספות.

בנוסף ביקש גלעדי לחדד את חשיבות הטיפול המקיף בנושא עובדים הזרים והמסתננים לצד חיזוק הספורט והנגשתו לכלל תושבי העיר וכן פיתוח העסקים הקטנים תוך העצמת השימוש במרחב העירוני, השווקים והמדרחובים בעיר.

 

צילום: דוברות עיריית תל אביב יפו

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close