חינוך

חיפה – תל אביב – ירושלים: האגודה פותחת את השנה באוניברסיטה הפתוחה

השבוע יצאו נציגי אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה בראשות יו”ר האגודה ליאור פליק וסגנו רועי דיין לסיבוב אחרון של פתיחת הלימודים בקמפוסים בשלושת הערים הגדולות. חברי וחברות המועצה שהגיעו לאירוע בקמפוס מל”י בירושלים, זכו מהסטודנטיות ומהסטודנטים בירושלים לתודה ענקית. בקמפוס בית בירם בחיפה שהוא סוג של בית עבור פליק, פגשו נציגי האגודה את הסטודנטיות והסטודנטים לקראת שנת הלימודים שהחלה ושיתפו אותם ברשימת הפעילויות השונות שהם עושים לאורך השנה. לקמפוס בתל אביב הגיעו פליק ודיין כמו בכל הקמפוסים כשהם עמוסים בתקרובת ושתייה חמה וקרה, וישבו עם הסטודנטים לשיחות על הלימודים ושטחו בפניהם את עיקרי פעולות האגודה בקמפוסים ובכלל.

Tags

  ליאור פליק, יו”ר אגודת הסטודנטים הארצית של האוניברסיטה הפתוחה: בשבועיים האחרונים ביקרנו במספר קמפוסים ומרכזי לימוד של האוניברסיטה הפתוחה ברחבי הארץ לקראת שנת הלימודים החדשה, הגענו לאחל לסטודנטיות והסטודנטים הצלחה בסמסטר הקרוב, וביקשנו לשמוע מהם הצרכים שלהם ולספר להם על פועלנו. אנו עתידים להגיע לכל מרכזי הלימוד ולדאוג לסביבה סטודנטיאלית והווי סטודנטיאלי, לפעול למען הסטודנטים באקדמיה, בתרבות, ברווחה, במלגות ובמעורבות החברתית.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close