חדשות

מדהים: בתי קפה לאורך הטיילת בבת ים גילו שתושבים פרצו להם בכיפור לעסקים, קלחו כיסאות ושולחנות ופיזרו אותם ברחוב. למה? כדי שיהיה להם איפה לשבת. כיפור בבת-ים

ביום כיפור אמורים להיות טובים, צדיקים לכאורה ולא להוסיך דווקא ביום זה חטאים. אבל כנראה לתושבים באזור הטיילת בבת-ים, לא ממש היה אכפת מכיפור או מלכבד את בעלי העסקים בטיילת.

וכך, כפי שניתן לראות בתמונות, הגיעו בעלי בתי קפה בטיילת בת-ים, כמו בעלי בית הקפה “קפה קפה” וגילו שבמהלך כיפור תושבים, רבים מהם שיצאו זה אך מתפילות בית הכנסת, החליטו שבא להם להעביר את הערב בחוץ בשיחות חולין. אז מה עשו? התישבו על ספסלי הבטון והעץ? הביאו כיסאות מהבית?

ממש לא, הם פשוט פרצו את זכוכיות בתי הקפה, שלפו משם כיסאות ושולחנות, הציבו אותם על המדרכה והעבירו כך את החג.

 

כשהגיעו היום בשעות הבוקר המוקדמות הבעלים לבתי הקפה, הם נדהמו לגלות את המחזה, של כיסאות ושולחנות זרוקים, שבורים שהוצאו מבית העסק שלהם ופוזרו לאורך הטיילת.

ולא, לא הייתה התערבות של הסיור העירוני או כל גורם אחר.

אחת מבעלות בתי הקפה פרסמה הבוקר את התמונות. כשנשאלה אם מדובר ב”רוסים” היא ענתה: “תתפלאו, מהמצלמות רואים אנשים אחרים לגמרי. כאלו ששומרים כיפור”, ובכך רמזה למה שאחרים סיפרו כי היו אלו דווקא אנשים שיצאו מבתי הכנסת.

כיפור בת-ים 2018ץ

 

צילומים: פייסבוק ורד טולדנו

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close