ניוזים חמיםחדשות

תפרח: לאחר חצות לילה, תינוק ננעל בשגגה ברכב, מתנדבי ידידים חילצו אותו בשלום  "צליל החירום העיר אותי משנתי ויצאתי מיד למקום"

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוק כבן חודש וחצי שננעל בשגגה ברכב לעיני אביו, ברחוב רמב"ם בתפרח

ישראל משה, מוקדן ידידים שענה לשיחה, הוציא את קריאת החירום והזעיק את המתנדבים באזור. ישראל האס – סג"מ סניף אופקים, יוסי סוריה – מזכיר מחוז דרום, אריאל אזערי, מנחם פילו וצוריאל ברוך, מתנדבי הסניף המקומי, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את הפעוט בשלום ובזריזות, ללא גרימת נזק לרכב.

ישראל מספר: "אין סיפוק גדול מזה לדעת שבכל שעות היממה ובכל מקום בארץ, אנחנו זמינים ומחלצים. ישנתי שנת לילה כשצליל החירום במכשיר הנייד העיר אותי. למרות השעה והמרחק יצאתי מיד למקום וחברתי שם למתנדבים הנוספים. בפעולה מהירה משני צידי הרכב, על אף ההמולה והחושך ששרר במקום ולמרות הפציעה בידי, חילצנו את התינוק במהירות. האב, השכנים וכוחות החירום שנכחו במקום, הודו לנו רבות על הזמינות והמקצועיות. חזרתי לישון עם חיוך על הפנים".

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות