ניוזים חמיםחדשותאשדוד

אשדוד: תינוקת ננעלה בשגגה ברכב, וחולצה בשלום על ידי מתנדבי ידידים • ״הגוף מתמלא באנרגיה יותר מכמה כוסות קפה יחד״

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוקת כבת שנה שננעלה בשגגה ברכב לעיני הוריה, ברחוב הריף באשדוד

תמי כהן, מוקדנית מחוז צפון, ענתה לשיחה והוציאה קריאת חירום למתנדבי המרחב. ליעד פרץ – מנהל סניף אשדוד, יחד עם אלי כהן, מתנדב סניף אשדוד, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את התינוקת בזריזות ובשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

ליעד מספר: ״הייתי בדרכי כבכל בוקר למקום העבודה, כשלפתע קפצה לי הודעת חירום בנייד. מיד שיניתי את מסלול נסיעתי והתקדמתי לכתובת האירוע. בהגעתי למקום הצטרפתי לאלי, שכבר החל בפעולות החילוץ, ויחד הצלחנו לחלץ את התינוקת תוך כחצי דקה. האמא ברכה ושיבחה אותנו על הסיוע המהיר, ואמרה 'אתם מלאכים אמיתיים'. בחילוץ שכזה על הבוקר, הגוף מתמלא באנרגיה יותר מכמה כוסות קפה יחד. בסיום החילוץ, הרמתי את הראש וראיתי מחזה מדהים – כשמונה מתנדבים שלנו לבושים באפודים זוהרים, שהגיעו גם הם לכתובת על מנת לסייע. מחמם את הלב לראות כזו היענות, ולכולם מגיעה הערכה ותודה״.

בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לאמץ כלל מפתח – קחו עמכם את מפתח הרכב תמיד • במקרה של נעילת רכב יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות