ניוזים חמיםחדשות

הזמר משדרות הצהיר שהוא גרוש וללא כל הכנסה. בפועל: העלים הכנסות של 2 מיליון שקל

שמעון מזרחי, זמר בעיסוקו משדרות, נעצר בחשד להעלמת הכנסות בסכום של למעלה מ- 2 מיליון שקלים, ובדיווח כוזב למוסד לביטוח לאומי אודות מעמדו האישי, כשהוא מצהיר שהוא גרוש וללא כל הכנסה

בפעילות משותפת של רשות המסים וביטוח לאומי נעצר זמר מהדרום בחשד להעלמת הכנסות של מעל 2 מיליון שקל ודיווח כוזב לביטוח לאומי.

שמעון מזרחי, זמר בעיסוקו, הובא בפני בית משפט השלום בירושלים בחשד להעלמת הכנסות בסכום של למעלה מ- 2 מיליון שקלים, ובדיווח כוזב למוסד לביטוח לאומי אודות מעמדו האישי.

מהבקשה לשחרור בערובה שהוגשה לבית המשפט עולה, כי במסגרת פעילות שביצע פקיד שומה חקירות ירושלים והדרום בשיתוף היחידה הארצית לחקירות הונאה שלוחת ירושלים והדרום של ביטוח לאומי נפתחה חקירה בחשד כי מזרחי, תושב שדרות, אינו מדווח על הכנסותיו. אתמול הפכה החקירה לגלויה ונערכו חיפושים ונתפסו מסמכים בביתו.

עוד צוין בבקשה למעצר כי מהחקירה עולה כי ​מזרחי מופיע כזמר ומקיים הופעות ואירועים ברחבי הארץ במשך לפחות 10 שנים בסדר גודל של כ-11 הופעות בחודש. זאת, למרות שהוא מדווח במערכות הביטוח הלאומי כגרוש בעל חוב של כחצי מיליון שקל, ללא עיסוק וללא הכנסות. על פי החשד, מזרחי נוהג לקבל לידיו את התשלום עבור כל הופעה במזומן ללא הוצאת חשבוניות כנדרש, והוא אינו מדווח על הכנסותיו מאירועים אלה, לא מנהל ספרים כנדרש ולא מנהל כלל תיק במס הכנסה.

במסגרת הפעילות, נעצר חשוד נוסף שעל פי החשד, חשבון הבנק שלו מהווה “מכבסה” מהכנסות מאירועים וייצוג אומנים, שלא דווחו לרשויות המס.

השופט עמיר שקד שחרר את החשוד בתנאים מגבילים ביניהם הפקדת מזומן על סך 30,000 שקל, התחייבות אישית על סך 500,000 שקל וערבות צד ג’ על סך 150,000 שקל.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג'ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות