ניוזים חמיםחדשות

השיטור הימי באזור אשקלון חילצו בסופ"ש 3 אנשים שסירתם החלה לעלות באש, כשהם סובלים מכוויות

בלב ים: שוטרי השיטור הימי בלכיש, פעלו במהלך סוף השבוע במספר חילוצים בלב הים, בהם 2 אנשים מסירה כשהם סובלים מכוויות בעקבות דליקה שאירעה במהלך שייט

 

שוטרי השיטור הימי של מרחב לכיש, הוזעקו ביום חמישי האחרון (ערב חג), על ידי 3 אנשים שהיו על גבי סירה בלב ים מול חופי אשקלון, לאחר שבסירה בה שטו, פרצה דליקה שגרמה לשניים מהם כוויות, שהובילו לפציעתו הקשה של אחד מהם.

השוטרים איתרו את כלי השייט, העלו לסירה את הפצועים ופינו אותם במהירות אל המרינה באשקלון, לשם הוזעקו צוותי רפואה שהמתינו ופינו אותם לבית החולים ברזילי.

ביום שישי, חילצו השוטרים גולש קייט, לאחר שהאויר בקייט עליו שט התרוקן והוא החל לשקוע, השוטרים שאיתרו אותו במהרה, העלו אותו לסירה המשטרתית והעבירו אותו לחוף מבטחים.

ביום שבת, הוזעקו השוטרים למשיטים על אופנוע ים שנתקעו בלב ים בעקבות כשל במנוע, ודיווחו כי הם נסחפים בצורה מסוכנת לכיוון שובר הגלים. השוטרים איתרו את מיקומם, הגיעו אליהם וחילצו אותם למקום מבטחים יחד עם כלי השיט.

 

צילום: דוברות המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות