טקס זיכרון מצומצם נערך היום באתר ההנצחה בדלית אל כרמל לזכר הנופלים בני העדה הדרוזית

מפקד נקודת המשטרה ברכס הכרמל הניח היום באתר ההנצחה "יד לבנים" בדלית אל כרמל, זר במסגרת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה

בצל המשך המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל, נערך היום טקס זיכרון, במתכונת מצומצמת וללא קהל, באתר ההנצחה “יד לבנים” שבדלית אל כרמל.
טקס הנחת הזר לזכרם של הנופלים בני העדה הדרוזית, התקיים בהשתתפות מייסד ויו״ר בית יד לבנים, ראש מועצת דלית אל כרמל ומפקד נקודת המשטרה רכס הכרמל’ רפ”ק אופיר ברקוביץ.
שוטרי ומתנדבי משטרת ישראל ולוחמי משמר הגבול ניצבים מדי יום בחזית המאבק בטרור, בפשיעה ובשמירת בטחון הפנים ומיום הזיכרון אשתקד, נוספו למצבת השכול של משטרת ישראל עוד 12 חללים. ביום הזיכרון שיחל היום בערב, נתייחד עם זכרם של 1,510 חללי משטרת ישראל אשר נפלו במהלך שירותם או בעקבותיו מקום המדינה ועד היום.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close