צפו: לוחמי האש בצפון יצאו בשיירה מחיפה ועד נהריה ובה הצדיעו לכוחות הרפואה

בתי החולים רמב"ם וכרמל בחיפה, בית החולים בנהריה ואנשי מד"א במתחם הבידוק במרכז הקונגרסים בחיפה זכו לכבוד משיירה שהורכבה מלוחמי אש מתחנות מרחב חוף שהודו להם: "על העבודה הקשה, המסורה והסיכון הרב שאתם לוקחים על עצמכם בכל יום"

היום בשעה 13:00 יצאו לוחמי האש של תחנה אזורית חיפה בפיקודו של מפקד המשמרת להב שטרית איתן, יחד עם לוחמי אש כל תחנות החוף בשיירה לכיוון בתי החולים רמב"ם וכרמל בחיפה, למתחם הבידוק של מד"א במתחם הקונגרסים בעיר ולבית החולים בנהריה. לוחמי האש החיפאים בירכו את כוחות הרפואה על פועלם במהלך משבר הקורונה. "מערך הכבאות והצלה לישראל מודה לכם על העבודה הקשה, המסורה והסיכון הרב שאתם לוקחים על עצמכם בכל יום", כרז רס"ר יובל ברק דובר התחנה בפני עובדי בית החולים ועובדי מד"א במתחם הבידוק. "יישר כוח וחג פסח שמח לכל העוסקים במלאכה ובכלל לכל עם ישראל".
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close